Jak można wykorzystać fotomagnesy z własnymi zdjęciami?

Fotomagnesy z własnymi zdjęciami to doskonały sposób na spersonalizowanie swojego otoczenia i dodanie do niego kolorów i emocji.

Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na wykorzystanie fotomagnesów:

 • Na lodówce lub magnesowej tablicy - umieść fotomagnesy na lodówce lub magnesowej tablicy, aby wyeksponować swoje ulubione zdjęcia lub wspomnienia. Możesz użyć ich również do przypinania ważnych informacji lub notatek.

 • W biurze - fotomagnesy mogą stanowić ciekawy element dekoracyjny biurka lub przestrzeni biurowej. Możesz umieścić na nich zdjęcia swoich bliskich lub inspirujących krajobrazów.

 • Jako prezent - fotomagnesy z własnymi zdjęciami to doskonały prezent dla rodziny lub przyjaciół. Możesz umieścić na nich wspólne zdjęcia lub ważne chwile z ich życia.

 • Na ścianie - fotomagnesy można umieścić na metalowych powierzchniach, np. na drzwiach lodówki lub kuchennych szafkach. Można również przykleić je na specjalnie przygotowanej powierzchni magnetycznej, aby stworzyć własną, unikalną galerię zdjęć.

 • Na kubkach - można zamówić fotomagnesy w specjalnych kształtach, które można umieścić na kubkach. To ciekawy sposób na spersonalizowanie swojego kubka do kawy lub herbaty.

 • Na ślubie lub imprezie - fotomagnesy z własnymi zdjęciami można wykorzystać jako oryginalne podziękowania dla gości na ślubie lub innej uroczystości. Można umieścić na nich zdjęcia pary młodej lub innych ważnych momentów z życia.

 • Jako pamiątka - fotomagnesy z własnymi zdjęciami to idealna pamiątka z wakacji, wyjazdu lub innego ważnego wydarzenia. Można umieścić na nich zdjęcia z podróży lub ważne momenty, które chce się zachować na dłużej.

Dowolny HTML, CSS i JS

UWAGA! Zmiana godzin pracy od pn-pt. 9:00-17:45 

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Fotomagnesy na lodówkę z własnych zdjęć już od 1h.

Wykonaj fotomagnes ze swoim ulubionym zdjęciem lub grafiką i umieść go na dowolnej metalowej powierzchni. Fotomagnes to idelany prezent dla bliskiej osoby który mozemy umieścić na lodówce lub tablicę magnetycznej. Wykonujemy fotomagnesy ze zdjęciem lub z dowolną grafiką na papierach fotograficznych co zapewnia wysoką  jakość i trwałość fotomagnesów. Stwórz oryginalną pamiątkę z wakacji, własne fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciami z podróży. Ułóż fotomagnesy w jednym rodzaju kolaż lub przyklej je chronologicznie i dziel się z domownikami wspomniemiami a na pewno wywołasz u nich uśmiech na twarzy. Możemy też wykonać magnes w postaci kalendarza 12 miesięcznego z Twoim zdjęciem w formacie A4. Wykonujemy magnesy ze zdjęciem od 1szt.

 

Jaka jest cena fotomagnesu ze zdjęciem?

 

Za najmniejszy fotomagnes w formacie 6x6 zapłacisz 7,90zł/szt. Klasyczne fotomagnezy w rozmiarze 6x9cm są w cenie 9,90zł/szt. Za duży fotomagnes 20x30cm trzeba zapłacić 27,90zł. Najtańszy fotomagnes wielkości zdjęć typu Instax Mini zapłacisz 5,90zł/szt. Cennik wszyskich fotomagnesów w zakładce cennik usług.

Fotomagnesy z wakacji na lodówkę i nie tylko.

 

Udekoruj swoją lodówkę wyjątkowymi zdjęciami z wakacji, o których chcesz pamiętać każdego dnia. Wykonamy Twoje ulubione zdjęcia w formie oryginalnych fotomagnesów na lodówkę – niech przyciągają kolejne, radosne wspomnienia w wakacji lub uroczystości rodzinnej. 

Wykonujemy foto magnesy ze zdjęciem:

 • fotomagnesy ze zdjęciem na chrzest
 • fotomagnesy ze zdjęciem na wesele
 • fotomagnesy ze zdjęciem na urodzinowe
 • fotomagnesy ze zdjęciem na rocznicę
 • fotomagnesy ze zdjęciem na dzień babci i dziadka
 • fotomagnesy ze zdjęciem na komunię
 • fotomagnesy jako zaproszenie na imprezę rodzinną
 • fotomagnesy z pamiątkowym zdjęciem
 • fotomagnesy z podziękowaniami dla gości 
 • fotomagnesy dla dzieci na lodówkę
magnesy ze zdjęciem z wakacji Pamiątka

Wymiary fotomagnesów.

 

Wykonujemy fotomagnesy ze zdjęć tradycyjnych, fotomagnesy z zdjęć cyfrowych, magnesy z slajdów lub fotomagnesy aparatów telefonicznych. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje zdjęcia lub prześlesz mailem a my wykonamy jeden z pośród 18 rozmiarów foto magnesów. Wykonujemy magnesy kwadratowe  w rozmiarach 6x6, 9x9, 10x10, 15x15, 20x20. Klasyczne magnesy w rozmiarze 6x9. Foto magnesy w rozmiarze standardowej odbitki 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 15x23. Duże magnesy w rozmiarze 20x30 i 21x30 na papierze matowym. Wykonujemy również magnesy w kształcie odbitek retro przypominające odbitki z aparatów Polaroid 600 i Polaroid Spectra i te wykonane przy pomocy aparatów Instax Mini, Instax Square czy Instax Wide.  

Magnesy ze zdjęciem typu polaroid lub typu instax Wrocław
HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2023 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX