* Jeżeli w przeciągu 2 dni nie otrzymaliście maila z kalkulacją zamówienia to proszę o sprawdzenie skrzynki ze SPAMEM. Nie akceptujemy plików HEIC.

Wklej link z wetransfer.com do pobrania zdjęć
Podaj wielkość Fotomagnesu do wykonania
Fotomagnes 6x6cm        7,90zł
Fotomagnes 6x9cm        9,90zł
Fotomagnes 9x9cm      11,90zł
Fotomagnes 9x13cm    11,90zł
Fotomagnes 10x10cm  12,90zł
Fotomagnes 10x15cm  12,90zł
Fotomagnes 13x18cm  14,90zł
Fotomagnes 15x15cm  16,90zł
Fotomagnes 15x21cm  16,90zł
Fotomagnes 15x23cm  17,90zł
Fotomagnes 20x20cm  24,90zł
Fotomagnes 20x30cm  27,90zł
Fotomagnes 21x30cm  33,90zł
Fotomagnes Instax Mini           5,90zł
Fotomagnes Instax Sqare        9,90zł
Fotomagnes Instax Wide        12,90zł
Fotomagnes Polaroid 600       14,90zł
Fotomagnes Polaroid Spectra 17,90zł
Numer telefonu
Numer Paczkomatu Inpost
Sposób dostarczenia Fotomagnesów
Wysyłka Paczkomat Inpost 17zł
Odbiór osobisty 0zł
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij Zamówienie
Wyślij Zamówienie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dowolny HTML, CSS i JS

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Jak można wykorzystać fotomagnesy z własnymi zdjęciami?

Fotomagnesy z własnymi zdjęciami to doskonały sposób na spersonalizowanie swojego otoczenia i dodanie do niego kolorów i emocji.

Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na wykorzystanie fotomagnesów:

 • Na lodówce lub magnesowej tablicy - umieść fotomagnesy na lodówce lub magnesowej tablicy, aby wyeksponować swoje ulubione zdjęcia lub wspomnienia. Możesz użyć ich również do przypinania ważnych informacji lub notatek.

 • W biurze - fotomagnesy mogą stanowić ciekawy element dekoracyjny biurka lub przestrzeni biurowej. Możesz umieścić na nich zdjęcia swoich bliskich lub inspirujących krajobrazów.

 • Jako prezent - fotomagnesy z własnymi zdjęciami to doskonały prezent dla rodziny lub przyjaciół. Możesz umieścić na nich wspólne zdjęcia lub ważne chwile z ich życia.

 • Na ścianie - fotomagnesy można umieścić na metalowych powierzchniach, np. na drzwiach lodówki lub kuchennych szafkach. Można również przykleić je na specjalnie przygotowanej powierzchni magnetycznej, aby stworzyć własną, unikalną galerię zdjęć.

 • Na kubkach - można zamówić fotomagnesy w specjalnych kształtach, które można umieścić na kubkach. To ciekawy sposób na spersonalizowanie swojego kubka do kawy lub herbaty.

 • Na ślubie lub imprezie - fotomagnesy z własnymi zdjęciami można wykorzystać jako oryginalne podziękowania dla gości na ślubie lub innej uroczystości. Można umieścić na nich zdjęcia pary młodej lub innych ważnych momentów z życia.

 • Jako pamiątka - fotomagnesy z własnymi zdjęciami to idealna pamiątka z wakacji, wyjazdu lub innego ważnego wydarzenia. Można umieścić na nich zdjęcia z podróży lub ważne momenty, które chce się zachować na dłużej.

Złóż zamówienie na Fotomagnesy

 

Prześlij zdjęcia na fotomagnesy w JPEG lub PNG przez platformę WETRANSFER

Magnes ze zdjęciem na lodówkę już od 1h.

Wykonaj fotomagnes ze swoim ulubionym zdjęciem lub grafiką i umieść go na dowolnej metalowej powierzchni. Fotomagnes to idelany prezent dla bliskiej osoby który mozemy umieścić na lodówce lub tablicę magnetycznej. Wykonujemy fotomagnesy ze zdjęciem lub z dowolną grafiką na papierach fotograficznych co zapewnia wysoką  jakość i trwałość fotomagnesów. Stwórz oryginalną pamiątkę z wakacji, własne fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciami z podróży. Ułóż fotomagnesy w jednym rodzaju kolaż lub przyklej je chronologicznie i dziel się z domownikami wspomniemiami a na pewno wywołasz u nich uśmiech na twarzy. Możemy też wykonać magnes w postaci kalendarza 12 miesięcznego z Twoim zdjęciem w formacie A4. Wykonujemy magnesy ze zdjęciem od 1szt.

 

 

Jaka jest cena fotomagnesu ze zdjęciem?

 

Za najmniejszy fotomagnes w formacie 6x6 zapłacisz 7,90zł/szt. Klasyczne fotomagnesy w rozmiarze 6x9cm są w cenie 9,90zł/szt. Za duży fotomagnes 20x30cm trzeba zapłacić 27,90zł. Najtańszy fotomagnes wielkości zdjęć typu Instax Mini zapłacisz 5,90zł/szt. 

 

 

Jak zamówić foto-magnesy na lodówkę?

 

Proces zamawiania fotomagnesów jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać ulubione zdjęcia i przesłać je wybierając wielkość fotomagnesu. Możesz również dowolnie personalizować magnesy, dodając teksty, grafiki lub efekty. To doskonała okazja, aby stworzyć oryginalny upominek dla najbliższych. Fotomagnesy na lodówkę to również doskonały pomysł na prezent dla przyjaciół czy kolegów z pracy. Możesz wybrać zdjęcia, które kojarzą się z wspólnymi momentami i sprawić, że będą mogli je zobaczyć każdego dnia.

 

Zaskocz swoich bliskich wyjątkowym upominkiem i spraw, aby ich lodówka była pełna pięknych wspomnień! Zamów fotomagnesy już dziś i ciesz się oryginalnymi dodatkami do kuchni.

Fotomagnesy z wakacji na lodówkę i nie tylko.

 

Udekoruj swoją lodówkę wyjątkowymi zdjęciami z wakacji, o których chcesz pamiętać każdego dnia. Wykonamy Twoje ulubione zdjęcia w formie oryginalnych fotomagnesów na lodówkę – niech przyciągają kolejne, radosne wspomnienia w wakacji lub uroczystości rodzinnej. 

Wykonujemy foto magnesy ze zdjęciem:

 • fotomagnesy ze zdjęciem na chrzest

 • fotomagnesy ze zdjęciem na wesele

 • fotomagnesy ze zdjęciem na urodzinowe

 • fotomagnesy ze zdjęciem na rocznicę

 • fotomagnesy ze zdjęciem na dzień babci i dziadka

 • fotomagnesy ze zdjęciem na komunię

 • fotomagnesy jako zaproszenie na imprezę rodzinną

 • fotomagnesy z pamiątkowym zdjęciem

 • fotomagnesy z podziękowaniami dla gości 

 • fotomagnesy dla dzieci na lodówkę

 

Fomagnesy na lodówkę, jak zaskoczyć swoich bliskich znajomych wyjątkowym prezentem

 

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak możesz zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowym upominkiem? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – fotomagnesy na lodówkę! To nie tylko praktyczny dodatek do każdej kuchni, ale również oryginalna pamiątka.

 

Magnesy na lodówkę z własnymi zdjęciami to doskonały sposób, aby zachować najważniejsze chwile w jednym miejscu. Możesz wybrać ulubione fotografie z wakacji, rodzinnych spotkań czy świąt i stworzyć z nich unikalne magnesy. To świetny sposób na przechowywanie wspomnień na co dzień!

magnesy ze zdjęciem z wakacji Pamiątka

Wymiary fotomagnesów.

 

Wykonujemy fotomagnesy ze zdjęć tradycyjnych, fotomagnesy z zdjęć cyfrowych, magnesy z slajdów lub fotomagnesy aparatów telefonicznych. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje zdjęcia lub prześlesz mailem a my wykonamy jeden z pośród 18 rozmiarów foto magnesów. Wykonujemy magnesy kwadratowe  w rozmiarach 6x6, 9x9, 10x10, 15x15, 20x20. Klasyczne magnesy w rozmiarze 6x9. Foto magnesy w rozmiarze standardowej odbitki 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 15x23. Duże magnesy w rozmiarze 20x30 i 21x30 na papierze matowym. Wykonujemy również magnesy w kształcie odbitek retro przypominające odbitki z aparatów Polaroid 600 i Polaroid Spectra i te wykonane przy pomocy aparatów Instax Mini, Instax Square czy Instax Wide.  

Magnesy ze zdjęciem typu polaroid lub typu instax Wrocław
HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2023 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX