© 2016-2022 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław
 Mapa dojazdu HQ Fotolab Wrocław
Magnesy ze zdjęciem typu polaroid lub typu instax Wrocław

Wymiary foto magnesów.

Wykonujemy magnesy ze zdjęć tradycyjnych, magnesy z zdjęć cyfrowych, magnesy z slajdów lub magnesy aparatów telefonicznych. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje zdjęcia lub prześlesz mailem a my wykonamy jeden z pośród 18 rozmiarów foto magnesów. Wykonujemy magnesy kwadratowe  w rozmiarach 6x6, 9x9, 10x10, 15x15, 20x20. Klasyczne magnesy w rozmiarze 6x9. Foto magnesy w rozmiarze standardowej odbitki 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 15x23. Duże magnesy w rozmiarze 20x30 i 21x30 matt. Wykonujemy również  magnesy w kształcie odbitek retro przypominające odbitki z aparatów Polaroid 600 i Polaroid Spectra i te wykonane przy pomocy aparatów Instax Mini, Instax Square czy Instax Wide.  

magnesy ze zdjęciem z wakacji Pamiątka

Foto magnesy z wakacji na lodówkę i nie tylko.

Udekoruj swoją lodówkę wyjątkowymi zdjęciami z wakacji, o których chcesz pamiętać każdego dnia. Wykonamy Twoje ulubione zdjęcia w formie oryginalnych foto magnesów na lodówkę – niech przyciągają kolejne, radosne wspomnienia w wakacji lub uroczystości rodzinnej.  Jaki kolor wybierzesz dla swoich wspomnień?

Wykonujemy foto magnesy ze zdjęciem:

- magnesy ze zdjęciem na chrzest

- magnesy ze zdjęciem na wesele

- magnesy ze zdjęciem na urodzinowe

- magnesy ze zdjęciem na rocznicę

- magnesy ze zdjęciem na dzień babci i dziadka

- magnesy ze zdjęciem na komunię

- magnesy jako zaproszenie na imprezę rodzinną

- magnesy z pamiątkowym zdjęciem

- magnesy z podziękowaniami

- magnesy dla dzieci na lodówkę

Wykonujemy  foto magnes ze swoim ulubionym zdjęciem lub grafiką i umieść go na dowolnej metalowej powierzchni. Foto magnes to idealne zdjęcie na lodówkę lub tablicę magnetyczną jako prezent dla bliskiej osoby.
Wykonujemy magnesy ze zdjęciem lub dowolną grafiką na papierach fotograficznych co zapewnia wysoką  jakość i trwałość foto magnesów. Stwórz oryginalną pamiątkę z wakacji, własne magnesy na lodówkę ze zdjećiami z podróży. Ułóż magnesy w jednym rodzaju kolaż lub przyklej je chronologicznie i dziel się z domownikami wspomniemiami.

Foto mognesy z własną grafiną mogą posłużyć do zabawy lub gry. Magnesy mogą zawierać litery, cyfry, obrazki zwierząt lub przedmiotów. Małe foto magnesy można wykorzystać do przyczepienia na lodówce innych zdjęć lub ważynch wiadomości. Małe magnsy mogą posłużyć jako klocki do zabawy, jako układanka lub puzzle na talicy magnetcznej. Możemy też wykonać magnes w postaci kalendarza 12 miesięcznego z Twoim zdjęciem w formacie A4. Wykonujemy magnesy od 1szt.

Magnesy na lodówkę z własnym zdjęciem.

Wywołanie zdjęć online Wrocław

Napisz do nas: biuro@hqfotolab.pl     lub    zadzwoń   (+48) 731 755 377

Zamów zdjęcia PREMIUM przez  

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
:

Dowolny HTML, CSS i JS