© 2016-2022 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  (I piętro)   

Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław
 Mapa dojazdu HQ Fotolab Wrocław
Zdjęcia typu polaroid wywołanie

Zdjęcia w stylu retro czyli w stylu Polaroid.

 

Zdjęcia retro – to  pomysł na super prezent, na stworzenie niesamowitego kolażu na ścianie,  prezentacji w ramce. Zdjęcia można przyczepić klamerkami do estetycznego sznurka i w ten sposób powiesić np. nad biurkiem lub łóżkiem. Girlanda z lampek choinkowych i zdjęć retro może być także znakomitą ozdobą w urodzinowych lub w trakcie wesela – może prezentować jak jubilat lub para młoda zmieniała się przez lata. Ze zdjęciami jak polaroida mamy cały wachlarz możliwości do wykorzystania. Zdjęcia wykonane przy pomocy telefonów komórkowych po zastosowaniu odpowiednich filtrów lub efektów mogą przypominać do złudzenia zdjęcia wykonane z starych aparatów fotograficznych Polaroid 600 czy Polaroid Specta. Następnie wykonaj odbitki retro i poproś swoich modeli o ich podpisanie lub uzupełnieniem cytatem czy pozdrowieniami. Dzięki temu powstanie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju pamiętnik.

Ilość możliwości wykorzystania zdjęć retro ogranicza jedynie wyobraźnia! 

Zdjęcia typu instax występują w trzech romiarach: MINI, SQUARE I WIDE

Zdjęcia typu Instax Mini są wielkości karty kredytowej. Zdjęcia idalanie sprawdzą się jako zdjęcia z imprezy, weseal. Wielkości idelanie wchodzą do potrfela.

Zdjęcia typu Instax Square to format kwadratowy króry idealnie pasuje do zdjec z Instagama.

Zdjęcia typu Instax Wide to wielkość dwóch kart kredytoych obok siebie. Welkość zdjecia pasuje do zdjeć grupowych, krajobrazó, paniątek z wakacji.

 

Cena wywołanie zdjęć typu instax: 

- zdjęcie typu Instax Mini                  cena 1,49zł/szt.

- zdjęcie typu Instax Square             cena 1,89zł/szt.

- zdjęcie typu Instax Wide                cena 2,19zł/szt.

Zdjęcia w rozmiarze typu Instax

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Wywołanie zdjęć typu Instax mini, Instax square, instax wide

Zamówienie na wykonanie zdjęć typu Instax lub Polaroid składamy przy pomocy formularza zamówień lub osobiście w HQ Fotolab. Zamówienie złożysz krócej niż w 2min, resztą zajmieniy się My.

Jak zamówić zdjęć typu Instax, Polaroid? 

Przy odbiorze osobistym płatność na miejscu kartą, gotówką lub okiem.

Przy wysyłce paczkomatem Impost opłata za zdjęci i transport pobierana jest z góry

przed wykonaniem zamówienia. Nie wysyłamy zamówień zdjęć w stylu Instax lub Polaroid za pobraniem.

Jak można zapłacić za zdjęcia typu Instax?

Przy składaniu zamówienia należy wklejć link do pobrania zdjęć z wetransfer. Zaznaczyć jak duże wykonać zdjęcie i przesłac informację o odbiorze lub wysyłce zamówienia. Należy podać swój adres mailoway do kontaktu i ewentualne uwagi co do zamówienia.

Jak przesłać zamówienie online zdjęć w stylu zdjęć Instax lub Polaroid?

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje kalkulację z danymi do przelewu. Zamówienie zdjęć typu Polaroid realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. 

Jak zapłacić za zamówienie w przypadku wyboru wysyłki zdjęć?

Zdjęcia można odebrać osobiście w HQ Fotolab lub możemy wysłać zamówienie Paczkomatem Inpost. Po wysłaniu paczki ze zdjęciami typu instax wysyłamy list przewozowy do zamówienia.

Jak można odebrać zdjęcia w stylu Instax?

Każde zdjęci jest ręcznie kadrowane i przycinane przez laboranta do formatu wskazanego w zamówieniu. W przypadku braku możliwości przycięcia fotografii np: zdjęcie grupy ludzi, zdjęcie nanoszone jest w całości z efektem rozmytego tła. Efekt przypomina stare teledyski w MTV oglądane na obecnych telewizorach. Nigdy nie wykonujemy pełnego kadru dla wszystkich zdjęć o ile wcześniej nie były przekadrowane do docelowego formatu.  

Co w przypadku kiedy przesłane zdjęcia są w rożnych rozmiarach i proporcjach?

Jest to usługa od 1h. Czas realizacji zamówienia zależy od ilości zleceń i kolejności wpłynięcia zamówienia. Zlecenia wykonujemy na bierząco. Przy niedużych ilościach zdjęć zllecenie wywołam jeszcze tego samego dnia po potrzymaiu potwierdzenia przelewu. Jeżeli jest więcej zdjęć czas realizacji zamówienia zdjęć może się wydłużyć.

Nie mamy pakietów zdjęć po 24 czy 30 odbitek. Tylko u nas zamówisz od 1 zdjęcie typu Instax lub Polaroid. Zamawiasz ile chcesz zdjęć w rożnych formatach np. 3szt odbitek Instax Mini, 10szt. odbitek Insax Wide i 1szt obitki instax Square. U nas nie ma ograniczeń. 

 

Jaki jest czas wykonania zdjęć w stylu Instax, Polaroid? 

Jaka jest minimalna ilosć zdjęć w zamówieniu odbitek w stylu Instax, Polaroid? 

Jak zamówić zdjęcia w stylu Instax lub Polaroid? 

Instapack

Instapak to zestaw w którym znajdziesz sznurek i 10 kolorowych ozdobnych klamerek. Wywołaj ulubione zdjęcia ze smartfona w stylu polariod lub Instax i przypnij klamerkami. Zamów więcej zdjęć. Będziesz można wymieniać je kiedy tylko będziesz chciał(a) tak aby pasowały do Twojego wystroju czy okazji. Zdjęcia drukowane są na papierze fotograficznym Fujifilm gwarantuje najwyższą jakość i trwałość obrazu. Zrób przezent bliskiej osobie i wydrukuj zdjęcia Instax z zestawem Instapak.

 

Cena zestawu Instapack  24,90zł

Zdjęcia jak z aparatów Polaroida są charakterystyczne i sprawiają, że myślami przenosimy się w czasie. Fotografia natychmiastowa Polaroid miała swój szczyt na lata 80. Zdjęcia typu instax występują w dwóch romiarach: 600 i SPECTRA. Zdjęcia typu Polaroid 600  przypominają zdjęcia wykonane aparatem Polaroid 600 czy SX-70 . Zdjęcia idalanie sprawdzą się jako zdjęcia z imprezy, modowe lub jako pamiatka z wakacji. Zdjęcia typu Polaroid Spectra  to format prostokątny w odrożniniu do kwadratowy zdjecz z serii 600.

 

Cena wywołanie zdjęć typu instax: 

- zdjęcie typu Polaroid 600               cena 2,29zł/szt.

- zdjęcie typu Polaroid Spectra        cena 2,59zł/szt.

 

 

Zdjęcia w rozmiarze typu Polaroid

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Wywołanie zdjęć typu Polaroid 600, Polaroid Spectra
Wywołanie zdjęć online Wrocław

Napisz do nas: biuro@hqfotolab.pl     lub    zadzwoń   (+48) 731 755 377

Zamów zdjęcia PREMIUM przez  

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
:
Wklej link z wetransfer.com do pobrania zdjęć
Podaj typ zdjęcia do wywołania
Instax Mini
Instax Square
Isntax Wide
Polaroid 600
Polaroid Spectra
Sposób dostarczenia zdjęć
Wysyłka zamówienia Paczkomat Inpost 15zł
Odbiór osobisty 0zł
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij zamówienie
Wyślij zamówienie
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz zamówienia zdjęć typu Instax i Polaroid

Prześlij zdjęcia w JPEG lub PNG przez platformę WETRANSFER

Zdjęcia z aparatów cyfrowych czy telefonów otrzymujemy w rożnych rozmiarach i proporcjach. Każde zdjęcie typu Instax lub Polaroid jest z osobna kadrowane przez laboranta przed wywołaniem.

Wywołanie zdjęcia w rozmiarze Instax

Pełna scena zdjęcia

Bez znaczenia czy zdjęcie jest pionowe czy poziome zawsze jest docinane do formatu wybranego przez klienta. Docinamy tak by główny plan był wyesponowany na zdjęciu typu Instax.

Kadrowanie zdjęcia do rozmiaru odbitki Instax

Kadrowanie zdjęcia do rozmiaru Instax

Zdjęcia tak przekadrowane przypominają wielkością  i wyglądem zdjęcia wykonane z aparatów retro typu Polaroid lub aparatu Instax.

Wydruk zdjęcia typu Instax online

Wydruk zdjęcia typu Square

Jak docinamy zdjęcia do formatu Instax?

Niektóre kadry z aparatów czy telefonów nie da się uciąć tak, by nie pozbyć się ważnych osoby lub kadrów ze zdjęcia. Ale my mamy na to sposób  zaczerpnięty z starych teledysków MTV, przez rozmycie tego samego ujęcia na brakujących bokach kadru. 

Wywołanie zdjęcia w rozmiarze Polaroid

Pełna scena zdjęcia

W przydpaku kiedy nie ma możlwości przekadrowania zdjęcia, w odbitce typu instax umieszczamy całe zdjęcie, kpiujemy to samo zdjęcie na drugi plan i rozmywamy.   

Kadrowanie odbitek do rozmiaru Instax i Polaroid

Kadrowanie zdjęcia do rozmiaru Instax i Polaroid

Zdjęcia typu polaroid z rozmytm tłem są robione w przypadkach gdy np. mama grupę osób na pierwszym planie czy zdjęcie grupy wycieczkowej. Nie ma możliwości zamówienia i wyboru wszystkich zdjęć w stylu MTV. Decycje o sposobie kadrowania podejmuje laborant.

Wywołanie zdjęcia typu Polaroid  z efektem MTV

Zdjęcie typu Polaroid 

z efektem MTV

Zdjęcia retro z efektem MTV

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć typu instax i typu Polaroid Wrocław

Wywołanie zdjęć retro w stylu Polaroid lub stylu Instax.

Wykonujemy odbitki przypominające wyglądem i wielkością zdjęcia wykonane przez aparaty Polaroid lub Instax. Nie musisz kupować aparatu i drogich filmów. Wystarczy, że prześlesz do nas swoje zdjęcia wykonane telefonem komórką lub aparatem cyfrowym, a my przygotujemy i wywołamy zdjęcia łudząco przypominające zdjęcia z Polaroida czy Instaxa.

 

Jak ze zwyklego zdjęcia zrobić zdjęcie Instax?  

Wystarczy tylko przesłać zdjęcia do Nas. Wywołujemy zdjęcia w stylu Polaroid 600, Polaroid Spectra, Instax Mini, Instax Wide i Instax Square. Nasze zdjęcia w stylu polaroid są wyjątkowe. Każde zdjęcie jest z osobno kadrowane i dopasowywane do rozmiaru wybranego przez klienta. Następnie wywoływane na najlepszym papierze fotograficznym Fujifilm i ręcznie docinane do odpowiedniego wymiaru. Zdjęcia wywołujemy od 1 sztuki. U Nas wypożyczysz aparaty typu Instax Mini, Instax Wide i Instax Square.   

* Jeżeli w przeciągu 2 dni nie otrzymaliście maila z kalkulacją zamówienia to proszę o sprawdzenie skrzyni ze SPAMEM.