© 2016-2022 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław
 Mapa dojazdu HQ Fotolab Wrocław
Cennik nadruków na koszulki, nadruków na odzież klienta Wrocław

Cennik nadruków na koszulki i odzież klienta.

Wykonujemy pojedyncze zlecenia na nadruki na odzieży. Cena nadruku będzie uzależniona od techniki nadruku i efektu jaki chcemy uzyskać na koszulce.  

Podane ceny dotyczą pojedynczych nadruków. Jest możliwość łączenia kilku rodzaj nadruków na jednym materiale. Cena nadruku uzależniona jest od jego wielkości do 4x10cm lub do 21x30cm.  Możemy wykonać nadruk w dowolnym miejscu na materiale.

W cenę wliczony jest kosztu ewentualnego opracowania projektu graficznego czy wektoryzacji projektu.

Robimy najtańsze nadruki techniką flex we Wrocławiu.

Koszuli klienta z nadrukiem

Nadruk techniką flex na materiałach klienta

Folie flex to bardzo popularny materiał stosowany w termotransferze. Folie termozgrzewalne typu flex wycina się na ploterze tnącym, a następnie aplikuje na wybrany podkład przy użyciu prasy termotransferowej. W zależności od właściwości folii i efektu końcowego, istnieje wiele rodzajów folii flex: od standardowych, przez metaliczne, brokatowe, lakierowane, neonowe, odblaskowe, ze strukturą.

 

  • Grubość: 0,11 mm

  • Folia do nadruków flex jest wykonana z wysokiej jakości półmatowej folii winylowej, jednostronnie powleczonej klejem (klej jest aktywowany termicznie - pod wpływem ciepła prasy transferowej) UWAGA! nadruk elementów nie mniejszych niż 3mm

  • Folie flex są cienkie, elastyczne i rozciągliwe, dzięki czemu po wgrzaniu pracują z tkaniną - wygodne w noszeniu

  • Flex to trwały, odporny materiał do nadruków - nie spiera się, nie pęka, nie blaknie

  • Folia do termotransferu jest odpowiednia do wgrzewania na wiele rodzajów podłoży: bawełna, bawełna - poliester, poliester - akryl

  • Ze względu na pełne krycie, czarna folia flex może być stosowana na tkaniny w różnych kolorach, zarówno jasne i ciemne

  • Cienka, kolorowa folia do nadruków jest przeznaczona głównie do jednokolorowych projektów, umieszczanych na ubrania (koszulki, bluzy, bodziaki, odzież robocza i sportowa) i torby

  • Koszulki i inne elementy oznakowane folią flex są przyjemne w noszeniu i nieuciążliwe w utrzymaniu - można je prać w temp. do 40 stopni Celsjusza

  • Folia flex posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 - jest przyjazna środowisku i dla skóry alergików oraz małych dzieci

Wystarczy wybrać koszulkę do nadruku i wysłać projekt nadruku, grafikę lub zdjęcie do nadruku

w JPEG, SVG lub PDF w sRGB. Wykonujemy maksymalny pojedynczy nadruk do format A4. 

Ja zamówić koszulkę z nadrukiem?

Cena nadruku na koszulkę, do formatu A4, zaczyna się od 39,90zł za nadruk techniką sublimacji do 44,90zł za nadruk full kolor techniką sublitex i foliami efektownymi. Najtańszy nadruk  na koszulce zaczyna się od kwoty 6,90zł za nadruk folią flex. Wszystkie ceny nadruków znajdują się w cenniku usług.  

Jaka jest cena nadruku na koszulkę?

 

TAK. 99,9% zamówień to koszulki z nadrukiem wykonane według projketów naszych klientów.

Czy wykonujemy pojedyncze nadruku na koszulki i odzieży?

Nadruki na odzieży wykonujemy w terminie od 1h. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od ilości zleceń lub do 40min w usłudze express z gotowego projektu za dodatkową opłatą.

Jak szybko wykonujemy nadruki na odzieży?

Nadruki na koszulkach i odzieży wykonujemy technikami flex, sublitex, folk i sublimacją. 

Z jakich techniki nadruku korzystamy?

Najprościej projekt nadruku można wykonać w MS World lub Open Office. Wybieramy dowolną czarną czcionkę i rozmiar napisu w programie World i zapisujemy go w PDF. Przesyłamy projekt  nadruku wraz z zamówieniem na adres email z informacją w jakim kolorze ma być wykonany nadruk. Elementy nadruku muszą być nie mniejsze niż 3mm.

Nadruki są wodoodporne i odporne na promieniowanie UV oraz złe warunki atmosferyczne.

Odzież należy prać na lewej stronie na programie delikatne, w temperaturze do 40 stopni Celsiusza bez detergentów tj. odbielacze, odplamiacze. Wszystkie nadrukiem prasujemy na lewej stronie koszulki. Nie zastosowanie się do wytycznych spowoduje, że nadruk będzie nie trwały, zacznie pękać i odklejać się od koszulki. 

Jak wykonać projekt nadruku napisu na koszulce? Nie zmam programu graficznego.

Jak trwały jest nadruk na koszulce?

Własne koszulki i odzież z nadrukiem według własnego projektu.   

Nadruki na własnej odzieży Wrocław

Nadruki na własnej koszulce i nadrukie na odzież od 1h.

Nie znalazłeś koszulki z nadrukiem o której marzysz? Twoja bluza niczym się nie wyróżnia? Nic tak nie podkreśli Twojego osobistego charakteru, jak własny nadruk na własnym ciuch. Kup ubranie lub przynieś z domu a my wykonamy na nim nadruk według Twoje go projektu.

Personalizacja i nadruk na odzieży świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby – na urodziny, rocznicę event lub po prostu, bez okazji.

Koszulki, bluzy, koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem to także najlepszy sposób na wyrażenie własnego siebie oraz przesłanie przekazu. Dzięki Twojemu własnemu T-shirtowi z nadrukiem, ze swoim napisem, będziesz mógł powiedzieć całemu światu, co tylko będziesz chciał. Wyrazisz swoje poglądy, podkreślisz swój styl, zainteresowania poczucie humoru.

Nadruk grafik,tekstu na własne koszulki klientów Wrocław

Nadruk na własnych, maseczkach, koszulkach, koszulkach polo, bluzach, body, torbie, fartuchu, dżinsach, bieliźnie bawełnie klienta.

Nadruk na koszulkach odbywa się techniką termotransfeu. Metoda nadruku polega na wgrzaniu na tkaninę specjalnej folii flex lub sublitex z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Właściwa jakość folii do nadruku, duży nacisk, wysoka temperatura gwarantują bardzo wysoką odporność nadruków na promieniowanie UV i pranie. Folie flex można stosować na wszystkich rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze, elastanie i innych. Nadruk po wprasowaniu go w materiał jest bardzo trwały i elastyczny.  Nadruk do formatu A4. Akceptujemy pliki JPEG, PDF i SVG bez przezroczystości. 

Wywołanie zdjęć online Wrocław

Napisz do nas: biuro@hqfotolab.pl     lub    zadzwoń   (+48) 731 755 377

Zamów zdjęcia PREMIUM przez  

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
:
Koszuli klienta z nadrukiem

Nadruk kolorami neonowymi na materiałach klienta

 

Folie flex występują też w jaskrawych kolorach neonowych. Nadruk na koszulce możemy wykonać jednym z 4 kolorów neonowych. Kolorem jaskrawo żółtym, jaskrawo pomarańczowy, jaskrawo zielonym, głębokim niebieskim i niesamowitą lakierowaną czernią.