Dowolny HTML, CSS i JS

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Kubki z nadrukiem na Dzień Mamy.

 

Szukasz idealnego prezentu dla ukochanej mamy? Mamy dla Ciebie propozycję - personalizowany kubek ze zdjęciem! To doskonały sposób, aby pokazać swoją miłość i docenienie dla wszystkich Lat opieki i wsparcia, które mama nam oferuje. Nasze kubki są wyjątkowe, ponieważ można na nich umieścić dowolne zdjęcie, które ma dla nas szczególne znaczenie. Może to być ujęcie Waszej wspólnej wyprawy, niezapomnianej chwili czy też wzruszającego momentu. Korzystając z naszych gotowych projketów, będziesz mógł dostosować kubek do swoich preferencji - wybrać formę, rozmieszczenie i obramowanie zdjęcia. To idealny sposób, aby uchwycić piękne wspomnienia i zawsze mieć je przed oczami podczas porannej kawy lub herbaty. Nasze kubki są wykonane z wysokiej jakości ceramiki i są trwałe oraz łatwe w czyszczeniu. Są też idealnym podarunkiem na różne okazje - Dzień Matki, urodziny czy rocznicę. Nie czekaj! Spraw mamie wyjątkowy prezent, który na zawsze będzie przypominać o Waszej miłości i wyjątkowej więzi.

Tak jak zawsze możecie wykorzystać naszą przykładową grafikę, dodać swoje zdjęcie, imię Mamy czy napis. Jeżeli macie swój własny projekt również go wykonamy - zapraszamy! Do wyboru mamy ponad 70 różnych kubków do nadruku.

 

 

Czas wykonania kubka z nadrukiem:  od 1h                                           

 

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2023 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX