Internetowe Studio Fotograficzne - Najwyższej jakości zdjęcia przez internet, zamów odbitki w jednym z autoryzowych Laboratoriów Fujifilm HQ Fotolab
Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Nadruki odblaskowe na koszulkach, kamizelkach i odzieży robiczej

 

Koszulki z nadrukiem odblaskowym 

Nadruki odblaskowe przydatne są do do biegania, jazdy na rowerze, sportu, motywacji, zabawy i nie tylko.

Robimy niestandardowe nadruki odblaskowe, koszulki z logo, koszulki z własnymi projektami. Współpracujemy z różnymiy markami, organizacjami biznesowymi i osobami prywatnymi.

 

Nadruk odblaskowy i jego funkcje

Nadruki odblaskowe odbijające światło nadruk na koszulce lub odzieży roboczej spełniają podobną funkcję jak kamizelek odblaskowych – czynią Cię lepiej widocznym, spełniają funkcję dekoracyjną zwiększają bezpieczeństwo po mroku i w nocy. Mogą również stanowić wyłącznie akcent ozdobny, który warto wykorzystać nie tylko na ubraniach ochronnych, ale również na gadżetach reklamowych, m.in. koszulkach, bluzach, T-shircie, torbie,  kurtkach, kamizelkach, spodniach, softshell, worku, itp.

Samym nadruk odblaskowy spełnia podwójną funkcję: odblaskową i informacyjną. Nadruk możne wykonać na dowolnej odzieży
 
 

 

 

Odblaskowa specyfikacja Run Club Shirt
Specyfikacja odzieży zmieni się w zależności od podstawowej koszulki, na której chcesz drukować.
Część odblaskowa twojego zamówienia ma następujące cechy: 
Odblaskowa widoczność do 200m
Przekracza normy ISO dotyczące odbicia dla pieszych
Można prać w pralce
Żelazko do prasowania - żelazko domowe o niskiej temperaturze podgrzewania
Trwałość prania: pranie domowe do 75 cykli prania na zimno przed oznakami degradacji
Ile kosztuje prowadzenie klubowych koszulek z nadrukiem odblaskowym?
Szerokie pytanie naprawdę, ponieważ wszystkie potrzeby klubów biegających będą się różnić w zależności od rodzaju koszulki, z której będą chcieli korzystać, czy to z jednej czy z dwóch stron, złożoności niestandardowego logo lub marki oraz, czy zaangażujemy się w projektowanie skończony projekt koszuli.

Dokładamy wszelkich starań, aby cele klubu były spełnione i by byli w 100% zadowoleni z wyglądu, stylu i najwyższej jakości prototypowej odblaskowej koszuli. Koszt odblaskowych koszul klubowych z nadrukiem jest minimalny w porównaniu do tego, w jaki sposób wykończone koszulki przewyższają oryginalne aspiracje i cele klubu, nie wspominając o bezpieczeństwie wszystkich ich biegaczy i członków klubu.
Ile czasu zajmie wydrukowanie odblaskowych koszul klubowych?
Prawdą jest, że niektóre pory roku są bardziej ruchliwe niż inne. Jesteśmy numerem jeden w Wielkiej Brytanii w zakresie specjalistycznego drukowania odblaskowego na odzieży - nie tylko klubów biegowych i sportowych, ale także dla branży mody. Nasze nakłady pracy są zawsze wysokie, ale mimo to mogą się bardzo różnić w ciągu roku.

Najlepszą radą dla każdego prowadzącego klubu, który chce wydrukować logo lub wiadomość klubową na koszulce lub innym ubraniu z odblaskowym atramentem, jest jak najszybsze rozpoczęcie procesu zapytania, aby uniknąć rozczarowania.
Jak zamówić koszulki odblaskowe z logo Running Club?
Najlepszym miejscem na rozpoczęcie jest wypełnienie naszego narzędzia do oceny projektu odblaskowego nadruku na koszulce , wyjaśniając, że pochodzisz z klubu biegowego lub innego brytyjskiego związku sportowego, lub kontaktując się z nami za pośrednictwem strony kontaktowej tej witryny .

Szukasz odblaskowych koszulek z własnym nadrukiem na zamówienie? W ciągu kilku dni możemy odtworzyć własny projekt z materiałów odblaskowych o wysokiej jakości na wysokiej jakości koszulkach.

Nie mamy minimalnego zamówienia; możemy produkować jednorazowe koszulki lub koszulki luzem w różnych kolorach i rozmiarach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby podać swoje wymagania.

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  (I piętro)   

Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

© 2016-2019 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

Facebook HQ Fotolab Wywołanie zdjęć Wrocław

 

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100