Dowolny HTML, CSS i JS

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Niesamowite kubki z nadrukiem dla Taty na Dzień Ojca

 

Chcesz odkryć wyjątkowy prezent dla swojego taty na Dzień Ojca? Oto coś, co warto rozważyć - niesamowite nadrukowane kubki dla taty! Jeśli szukasz czegoś niepowtarzalnego, co sprawi twojemu tacie prawdziwą radość, to kubki z personalizowanym nadrukiem są idealnym pomysłem. Wybierz jeden z naszych kreatywnych wzorów, które pokazują miłość i podziw dla taty, a potem dodaj własny wyjątkowy komunikat. Możesz w ten sposób przekazać swoje uczucia i docenić wszystko, co zrobił dla ciebie. Nasze nadrukowane kubki są trwałe i wykonane z wysokiej jakości ceramiki, dzięki czemu długo będą cieszyć oka i serce twojego taty. Wybierz kubek w odpowiednim dla niego kolorze i stylu, a na pewno będziesz mieć wspaniały prezent na Dzień Ojca. Nie zwlekaj, zamów już dziś, aby mieć pewność, że dostaniesz go na czas. Zaskocz swojego taty wyjątkowym prezentem - nasze nadrukowane kubki to doskonały wybór na Dzień Ojca. Zrób to dla niego!

Kubki z nadrukiem są najbardziej trafnym przezentem na Dzień Ojca. Takie pamiątki nie mają żadnych ograniczeń wiekowych. Możesz je podarować ojcu, dziatkowi lub bliskieh osobie z rozdziny. Każdy z nas codziennie pije herbatę lub kawę, dlatego ładny kubek z własnym nadrukiem nigdy nie pozostanie bez uwagi właściciela. Wykonujemy fotokubki z nadrukiem na dzień Taty z Twoim zdjęciem lub grafiką. Tak jak zawsze możecie wykorzystać naszą przykładową grafikę, dodać swoje zdjęcie, imię Taty czy napis. Jeżeli macie swój własny projekt również go wykonamy - zapraszamy! Do wyboru mamy ponad 70 różnych kubków do nadruku.

 

 

Czas wykonania kubka z nadrukiem:  od 1h                                           

 

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2024 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX