Kubki z nadrukiem

OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem białym. Testowany w zmywarce do 3000 myć z certyfikatem wytrzymałości "SUPER GLAZE". Kubek z nadrukiem bezpieczny w kuchence mikrofalowej. Zewnętrzna strona kubka pokryta
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem kremowy z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem błękitny z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem niebieski z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem różowy z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem szary z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem zielony z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem żółty z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały Bistro. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały Atena. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały serce. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Filiżanka z nadrukiem biała za spodkiem. Zewnętrzna strona filiżanki pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Filiżanka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem szeroki złote ucho. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem Gold Exclusive. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem duży Gold Exclusive. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biała butla kolorowa zakrętka. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć. Butla
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek termiczny z nadrukiem biały korokowy spód. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć. Butla
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biała butla Tumbler. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biała butla z karabińczykiem . Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały duży wnętrze czerwone. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały duży korkowy spód. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały duży. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały duży niebieskie ucho. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały duży wnętrze czarne. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały SUPER BIG o pojemności 890ml. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały wąski. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały mały. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć. Kubek idealny
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem szklany szroniony. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć. Kubek z
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały mały Stacker. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem srebrny perła. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem złoty perłowy. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem srebrno-złoty brokat. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem czerwony brokat. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem złoty brokat. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem miedziany metalizowany. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem srebrny metalizowany. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem złoty metalizowany. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem różowy metalizowany. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały uchwyt serce. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały uchwyt Mini Czarny. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały uchwyt Miki czerowny. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały perłowy. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką króra mieni się w świetle drobnymi perełkami, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem i uchem grafitowym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem różowy brokat. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem srebrny brokat. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem złoty borkat. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem różowym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem niebieskim. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem czerwonym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem granatowym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem żółtym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem pomarańczowym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem brązowy. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem czarnym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem ciemnozielonym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem zielonym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem miarka rybki. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem miakra piesek. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem "Love". Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem biały z wnętrzem "Wesołych Świąt". Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem camper z niebieskim wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na camper z niebieskim wnętrzem można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem camper z żółtym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na camper z żółtym wnętrzem można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem camper z czarnym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na camper z czarnym wnętrzem można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem neonowy zileony z wnętrzem zielonym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem neonowy zielony z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem neonowy żółtym z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem neonowy różowy z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem neonowy pomarańczowy z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem neonowy niebieski z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem neonowy czerwony z wnętrzem białym. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee duży z białym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee z zielonym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Kubek
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee z granatowy wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Kubek
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee z pomarańczowym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Kubek
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee z szarym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Kubek
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee z żółtym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Kubek
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee z czarnym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Kubek
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee z czerwonym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Kubek
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee z niebieski wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Kubek
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem coffee z białym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Na kubki coffee można nadrukować dowolne zdjęcie, tekst lub grafikę. Kubek
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem magiczny czerwony z białym wnętrzem uchu serce. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Magiczne kubki zmieniają się pod wpływem temperatury, odsłaniając
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem magiczny z białym wnętrzem. Czarna powłoka kubka mieni się jak niebo gwiaździstą nocą. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Magiczne kubki
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem magiczny z czarnym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Magiczne kubki zmieniają się pod wpływem temperatury, odsłaniając nadrukowane zdjęcie lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem magiczny z zielonym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Magiczne kubki zmieniają się pod wpływem temperatury, odsłaniając nadrukowane zdjęcie lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem magiczny z czerwonym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Magiczne kubki zmieniają się pod wpływem temperatury, odsłaniając nadrukowane zdjęcie lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem magiczny matowy z białym wnętrzem. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Magiczne kubki zmieniają się pod wpływem temperatury, odsłaniając nadrukowane zdjęcie
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem puszka aluminiowa biała z przykrywką. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem termiczny biały z pokrywką. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką przeznaczoną do Kubek posiada zamknięcie, dzięki czemu kubek dobrze utrzymuje temperaturę napoju. Pokryty jest specjalną
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy biały emaliowana Butla Bowling z nakretką. Zewnętrzna strona butli pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy miętowy emaliowany ze srebrną obwódką. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy zielony emaliowany ze srebrną obwódką. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy miedziany wąski. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest  jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy miedziany szeroki. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Kubek pokryty jest  jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć.
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy biały emaliowany ze srebrną obwódką. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy różowy emaliowany ze srebrną obwódką. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy niebieski emaliowany ze srebrną obwódką. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacją. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek termiczny biały z nadrukiem .Kubke termiczny stalowy biały do nadruku metodą sublimacji. Zewnętrzna strona kubka pokryta jest specjalną powłoką przeznaczoną do sublimacji. Kubek posiada podwójną ściankę, dzięki czemu
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Bidon butla Sportowa do napojów (biały) z nadrukiem. Bidon jest specjalną powłoką, przeznaczoną do nadruków sublimacyjnych. Karabińczyk umożliwiające przypięcie kubka do plecaka, paska lub torby. Na butli możemy wykonać
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy błyszczący o podwójnych ściankach. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć. Niebieskie, stalowe ucho jest jednocześnie klamrą, zapięciem typu karabińczyk, umożliwiające przypięcie
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy biały o podwójnych ściankach. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć. Czerwone, stalowe ucho jest jednocześnie klamrą, zapięciem typu karabińczyk, umożliwiające przypięcie
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy błyszczący o podwójnych ściankach. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć. Srebrne, stalowe ucho jest jednocześnie klamrą, zapięciem typu karabińczyk, umożliwiające przypięcie
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy błyszczący o podwójnych ściankach. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć. Czarne, stalowe ucho jest jednocześnie klamrą, zapięciem typu karabińczyk, umożliwiające przypięcie
OPIS KUBKA Z NADRUKIEM Kubek z nadrukiem stalowy błyszczący o podwójnych ściankach. Pokryty jest specjalną powłoką, przeznaczoną nadruków grafik, tekstu lub zdjęć. Czerwone, stalowe ucho jest jednocześnie klamrą, zapięciem typu karabińczyk, umożliwiające przypięcie

Kubek z nadrukiem

26 stycznia 2024
Jeżeli szukasz miejsca, gdzie można zamówić małe ilości spersonalizowanych kubków firmowych, to jesteś we właściwym miejscu! W tym artykule przedstawimy Ci najlepsze miejsca do druku kubków z nadrukiem własnego projektu.
24 stycznia 2024
Jeśli szukasz inspiracji na codzień, to spójrz na swoją filiżankę porannej kawy! Personalizowane kubki z motywującymi napisami stają się coraz bardziej popularne – i to z dobrego powodu. Nie tylko
24 stycznia 2024
Kubki termiczne Stanley szturmem podbiły świat, stając się niezbędnym akcesorium zarówno dla entuzjastów kawy, jak i poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu. Dzięki nienagannemu wzornictwu i wyjątkowej wydajności nic dziwnego, że
10 stycznia 2024
Dzień Babci to wyjątkowa okazja, aby okazać miłość i szacunek naszym ukochanym babciom. A co może być lepszym prezentem niż personalizowany kubek z sentymentalnymi wspomnieniami? W tym artykule przedstawiamy najpopularniejsze
Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Zamów kubek z nadrukiem ONLINE

Wykonanie projektu nadruku na kubek i wizualizacja.

Na życzenie możemy wykonać projekt nadruku na kubek oraz jego wizualizacje przed wykonaniem nadruku.

Wizualizacja na kubku wykonywana jest w 3 rzutach. Pokazuje jak będzie rozmieszczone zdjęcie, grafika lub logo na kubku po jego nadrukowaniu. Wykonanie projektu nadruku przez nas wydłuża czas realizacji zamówienia.

 

Dodatkowe płatne usługi:

Koszt wizualizacji kubka przed nadrukiem - 20zł.

Dodanie napisu do gotowego projektu nadruku - 20zł 

Dodanie grafiki do gotowego projektu nadruku - 20zł

Wykonanie projektu nadruku na kubek od podstaw - od 29zł

Wykonanie projektu nadruku na kubek od podstawie innego projektu - od 39zł

USŁUGA EXPRESS  wykonania nadruku na kubek  z gotowego projektu do 40min  + 25zł

 

Jak zamówić kubek z nadrukiem?

Aby zamówić kubek z własnym nadrukiem wystarczy wysłać zamówienie na e-mail: biuro@hqfotolab.pl załączając własny projekt.

Odbiór osobisty w HQ Fotolab  - 0zł

Kubki wysyłam paczkomatem InPost (z ubezpieczeniem)     - 17zł

Płatność przy wysyłce kubków pobierana jest z góry przelewem przed wysłaniem zamówienia.

Akceptujemy projekty nadruków w plikach typu JPEG lub PDF  (300 DPI, sRGB, bez przezroczystości)

Ceny kubków poniżej są cenami gotowych kubków z nadrukiem.

Personalizowany kubek z nadrukiem

Czy kubki można myć w zmywarce i używać w mikrofali?

Ile zdjęć mogę umieści na kubku?

Nasze kubki ceramiczne i porcelanowe można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej, z wyjątkiem złotego i srebrnego. Nasze kubki magiczne można używać w kuchence mikrofalowej, ale należy myć ręcznie. Jeśli chodzi o nasz emaliowany kubek, można go myć tylko ręcznie i nie można go używać w kuchence mikrofalowej ani w zmywarce.

Nie ma znaczenia, czy na kubku jest tylko jedno zdjęcie, czy kolaż na kubku - Twoi przyjaciele i rodzina docenią osobistą myśl, którą włączysz do wyjątkowego kubka ze zdjęciem.

Czy kubki z nadrukiem nagrzewają się?

Z gorącym płynem w środku nasze kubki również zaczynają się nagrzewać. Dzięki wysokiej jakości nadruku nie wpłynie to na zdjęcia na kubkach, a wytrzymały uchwyt pozostanie chłodny, dzięki czemu możesz bezpiecznie popijać gorące napoje. Kubek emaliowany jest wykonany z metalu, który szybciej się nagrzewa, dlatego zawsze używaj uchwytu do gorących napojów!

Jak wykonujemy nadruk na kubkach do kawy?

Nadruk na kubkach do kawy wykonywany jest drukiem sublimacyjnym czyli najbardziej trwałą techniką nanoszenia zdjęć i grafiki na kubki lub inną ceramikę. Druk sublimacyjny wykonywany jest specjalnym rodzajem atramentu, a następnie przenoszony pod wysokim ciśnieniem oraz w dużej temperaturze na przedmiot pokryty lakierem poliestrowym. Tak wykonany nadruk sublimacyjny charakteryzuje się pełnym wniknięciem w struktury materiału i wysoka trwałością. Nasze kubki nadają się do mycia ręcznego i w zmywarkach, na lata zachowując trwałe, intensywnie kolorowy.

Spersonalizowane kubki ze zdjęciami

Kubki z nadrukiem, fotokubki, kubki grafiką, kubki z logo od 1h.

Kubki z nadrukiem idealnie nadają się jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jaki i reklama twojej firmy. Kubki z nadrukiem są najbardziej popularnym prezentem na każdą okazję. Wysokiej jakości spersonalizowany kubek ze zdjęciem to świetny pomysł na prezent. Dodaj spersonalizowane elementy i stwórz niestandardowy kubek z nadrukiem, którego będziesz używać każdego dnia. Kubki z nadrukiem mogą być śmieszne, zawierać tekst, zdjęcia, grafiki z ulubionych bajek czy gier komputerowych. Kubki z napisem mogą zawierać życzenia z okazji urodzin, z okazji jubileuszy, zdjęcia z wakacji, logo i adres Twojej firmy. Kubki urodzinowe są najlepszym prezentem.  Kubki na zamówienie z logo lub kubki reklamowe mogą być świetnym nośnikiem reklamy Twojej firmy. Wyślij zdjęcie lub projekt z telefonu i napisz na jakim kubku mamy wykonać nadruk. Cały czas poszerzamy ofertę kubków do nadruku. W ofercie posiadamy kubki termiczne, kubki magiczne zmieniające kolor pod wpływem ciepła. Posiadamy największy wybór kubków z nadrukiem we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdziecie ponad 90 różnych kubków do nadruku. 

 

Kubek z własnym nadrukiem szybka realizacja

 

U nas wykonasz szybko kubek z własnym nadrukiem lub zdjęcie. Zamówiony kubek z nadrukiem odbierzesz nawet tego samego dnia. U nas możesz liczyć na szybką realizację kubka z własnym nadrukiem. W usłudze ekspresowej kubek z nadrukiem wykonamy do 40min z gotowego projketu. Nieliczne kubki z oferty wykonujemy do 5 dni roboczych.

Ożyw swoją kawę niestandardowymi kubkami do kawy z nadrukami.

 

Stwórz swój spersonalizowany kubek ze zdjęciem. Podczas gdy kubki ze zdjęciami świetnie się spisują, dzieląc się wyjątkowymi wspomnieniami z bliskimi, 

Wybierz swój ulubiony model z naszej szerokiej oferty kubków ze zdjęciami:

Kubek z zdjęciem. Kubek z własnym nadrukiem. Wrocław
HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2023 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX

Personalizowany kubek z nadrukiem - jak zrobić prezent, który zawsze będzie w użyciu?

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Spersonalizowany kubek z własnym projektem lub przesłaniem to doskonały wybór! Dowiedz się, jak go utworzyć w tym poście.

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, spersonalizowany kubek z własnym nadrukiem i wiadomością to idealny wybór! W tym poście dowiesz się, jak stworzyć taki kubek i sprawić, że będzie to niezapomniany upominek dla Twoich bliskich.

 

Wybierz odpowiedni kubek do nadruku.

Pierwszym krokiem w tworzeniu spersonalizowanego kubka jest wybór odpowiedniego. Poszukaj wysokiej jakości kubka, który będzie dobrze pasował do Towoje koncepcji i  projketu nadruku. Wybierze kubek który będzie trzymał się z upływem czasu i nie będzie blaknąć ani nie odpryskiwać. Zawsze wybieraj kubki tej najlepszej jakości. Weź pod uwagę rozmiar i kształt kubka, a także wszelkie specjalne cechy, takie jak uchwyt lub pokrywka. Gdy masz już swój kubek, możesz przystąpić do projektowania!

 

Zdecyduj się na swój projekt lub wiadomość.

Kluczem do stworzenia spersonalizowanego kubka, który będzie ceniony i często używany, jest wybór projektu lub zdjęcia, która ma znaczenie dla odbiorcy. Pomyśl o ich zainteresowaniach, hobby lub ulubionych cytatach. Do stworzenia projektu możesz użyć programu do projektowania graficznego, takiego jak Canva lub Paint, lub po prostu użyć edytora tekstu, aby wpisać wiadomość. Upewnij się, że wybrałeś czcionkę i kolorystykę, która będzie wyróżniać się na kubku. Po sfinalizowaniu projektu lub wiadomości możesz przenieść go na kubek  wysyłająć do nas zamówienie mailowo lub prznosząć projekt na miejscu.

 

Używaj wysokiej jakości obrazów lub grafiki.

Podczas tworzenia spersonalizowanego kubka ważne jest, aby używać wysokiej jakości obrazów lub grafiki, aby produkt końcowy wyglądał profesjonalnie i atrakcyjnie wizualnie. Jeśli używasz programu do projektowania graficznego, upewnij się, że używasz obrazów lub wektorów w wysokiej rozdzielczości. Jeśli używasz zdjęcia, upewnij się, że jest wyraźne i ostre. Unikaj używania obrazów lub grafik o niskiej jakości, które po wydrukowaniu na kubku mogą wyglądać na rozpikselowane lub rozmyte. Pamiętaj, że jakość projektu będzie miała bezpośredni wpływ na ogólną jakość spersonalizowanego kubka.

 

Wybierz odpowiednią czcionkę i schemat kolorów.

Wybór odpowiedniej czcionki i kolorystyki ma kluczowe znaczenie przy tworzeniu spersonalizowanego kubka. Czcionka powinna być łatwa do odczytania i uzupełniać projekt lub przekaz na kubku. Unikaj zbyt ozdobnych, nałych lub trudnych do odczytania czcionek. Jeśli chodzi o kolor, weź pod uwagę preferencje odbiorcy i ogólną estetykę projektu. Wybierz kolory, które wzajemnie się uzupełniają na przykład z kolorem wnętrze kubka, które tworzą spójny look. Pamiętaj, że niektóre kolory mogą wyglądać inaczej po wydrukowaniu na kubku, dlatego ważne jest, aby przetestować projekt przed jego sfinalizowaniem.

 

Zamów spersonalizowany kubek i ciesz się!

Teraz, gdy nauczyłeś się, jak stworzyć spersonalizowany kubek, nadszedł czas, aby go zamówić i cieszyć się! Niezależnie od tego, czy dajesz go w prezencie, czy zachowujesz dla siebie, spersonalizowany kubek to wyjątkowy i praktyczny przedmiot, który zawsze będzie w użyciu. Pamiętaj, aby wybrać wysokiej jakości usługę nadruku i kubka, aby Twój projekt wyglądał świetnie i przetrwał przez długi czas. Przy odrobinie kreatywności i dbałości o szczegóły możesz stworzyć spersonalizowany kubek, który będzie pamiątką na długie lata.