Ceny odbitek zamawianych na https://hqfotolab.fujifilm.pl/ mogą się różnić od tych oferowanych na miejscu w naszym laboratorium.

Nie wszystkie formaty i rodzaje papierów można zamówić w zamówieniu internetowym. 

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć 10x15 na papierze fotograficznym minilab Fujifilm Wrocław

WYWOŁANIE ZDJĘĆ I POWIĘKSZENIA ODBITEK we WROCŁAWIU JAKOŚCI PREMIUM

HQ Fotolab jako jedyne laboratorium fotograficzne na Dolnym Śląsku oferuje aż 8 rodzaj papierów fotograficznych i 30 rozmiarów I formatów zdjęć do wywołania. Można u nas wywołać odbitki na tradycyjnej powierzchni błyszczącej lub matowej oraz bardzo popularnej satynie. Jako jedyni oferujemy odbitki na papierach profesjonalnych Fine Art Matt, Metalik, papierze Perłowym czy o strukturze płótna Canvas. Wywołujemy zdjęcia z białą ramką i bez, zdjęcia tradycyjne i kwadratowe prosto z Instagama, zdjęcia panoramiczne i zdjęcia stylizowane na zdjęcia z Instaxa lub Polaroida. Jako pierwsi we Wrocławiu pracujemy w pełni na procesie suchym co zapewnia nam najwyższej jakości dobitki i zdjęcia w stosunku do tradycyjnych maszyn chemicznych. Wywołamy zdjęcia z pendrive, karty pamięci, płyty dvd lub z telefonu. Wykonujemy zdjecia z tradycyjnych nośników: negatywu, slajdu, średniego i dużego formatu, starych filmów czarno-białych, zdjęcia z mikrofilmów, szklanych płytek oraz zdjęcia ze zdjecia. 

Profesjonalny papier berylowy, który ma porowatą warstwę, przyjmującą farbę zoptymalizowaną dla tuszów Fujifilm. W związku z tym odbitki oferują bardzo wysoką ostrość, żywe kolory i bogate głębokie czerni. 230gsm bazowa papieru i matowa, antyodblaskowa powierzchnia, idealnie nadaje się do reprodukcji dzieł sztuki, portfolio, zdjęć ślubnych, krajobrazowych, czarno-białych, spełniającą profesjonalne wymagania trwałości i długowieczności zdjęć. Idealny do portretów, zdjęć ślubnych i krajobrazów.

Wywołanie zdjęć na papierze Fine Art Matt Fujifilm

Zamówienie tylko w HQ Fotolab

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze fine art matt barytowy Wrocław

Profesjonalny papier berylowy o wyrazistej strukturze płótna. Papier posiada wysoką nieprzepuszczalność światła i sztywność. Szybko schnący papier Canvas idealnie sprawdza się w fotografii studyjnej, fotografii artystycznej, jako kartki okolicznościowe, broszury lub kalendarze.

Wywołanie zdjęć na papierze o strukturze płótna Fujifilm

Zamówienie tylko w HQ Fotolab

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze canvas płótnie Wrocław

Profesjonalny papierem kolorowym z grubym materiałem podkładowym i bardzo wysokim stopniem twardości, który został specjalnie opracowany dla wysokiej jakości cyfrowych powiększeń. Oprócz zalet papieru profesjonalnego jest wzbogacony przypominającymi perły cząsteczkami, które zapewniają zdjęciom wyjątkowy, opalizujący wygląd. Ponadto cechuje go duża grubość podłoża i wysoka sztywność i głęboka biel. Papier tworzy trwałe cyfrowe wydruki o bardzo wysokiej jakości obrazu, doskonale nadające się do profesjonalnych zastosowań np. w fotografii portretowej, reklamowej i ślubnej.

Wywołanie zdjęć na papierze perłowym Fujifilm

Zamów ONLINE

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze pearl matt perłowy matowy Wrocław

To wyjątkowy papier barwny. Ma zwiększoną grubość podłoża w stosunku do zwykłych papierów Fujifilm, zapewnia najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć. Papier ten cechuje luksusowe wykończenie i znakomity wygląd. 

Wywołanie zdjęć na papierze błyszczącym Fujifilm

Zamów ONLINE

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze błyszczącym Wrocław

To wyjątkowy papier barwny. Ma zwiększoną grubość podłoża w stosunku do zwykłych papierów Fujifilm, zapewnia najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć i został wzbogacony atrakcyjnym, złotym nadrukiem na odwrocie. Nadaje się do odbitek z życia codziennego i urodzin dzieci, czy też fajne selfie na zawsze pozostaną piękne i niezapomniane. Papier ten idealnie nadaje się do ramki i do albumów.

Wywołanie zdjęć na papierze matowym Fujifilm 

Zamów ONLINE

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze matowym Wrocław

To wyjątkowy papier jedwabna (SILK). Ma zwiększoną grubość podłoża w stosunku do zwykłych papierów Fujifilm. Raz wywołane zdjęcia ważnych chwil można oglądać wielokrotnie bez obawy o pozostawienie śladów i nawet dla przyszłych pokoleń będą żywe i jak nowe. Papier Silk często używany przez  fotografów z albumach ślubnych i fotografii portretowej. Unikatowy papier dający charakter reprodukcjom czy fotografii czarno-białej. Papier ten utrudnia skanowanie i kopiowanie zdjęć. Zabezpiecza przed powielaniem zdjęcia.

Wywołanie zdjęć na papierze satynowym Fujifilm 

Zamów ONLINE

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze silk jedwab Wrocław

Profesjonalny papier o metalicznej błyszczącej powierzchni. Papier ten został stworzony specjalnie dla wysokiej jakości zdjęć . W zależności od padania światła widoczny jest srebrzysty, perłowy blask, który nadaje również odcieniom skóry subtelnego blasku.Ten szczególny efekt sprawia, że poszczególne kolory metalicznie błyszczą. Papier metalik jest idealny dla wysokiej jakości ujęć mody i produktów, wyrafinowanych portretów, fotografii ślubnej, reklamowej, zdjęć architektury, biżuterii, jak również ujęć studyjnych czy plenerowych, przy których plastyczność i wrażenie głębi odgrywają istotną rolę.

Wywołanie zdjęć na papierze metalicznym Fujifilm 

Zamówienie tylko w HQ Fotolab

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze metalic metaliczny Wrocław

Dowolny HTML, CSS i JS

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  (I piętro)   

Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

© 2016-2020 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

 

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

 

 

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław
HQ Fotolab Mapa dojazdu Wrocław