Wywołanie zdjęć i odbitek

Odbitki, zdjęci. Wywołanie zdjęc PREMIUM Wrocław HQ Fotolab FujifilmWYWOŁANIE ZDJĘĆ i POWIĘKSZENIA ODBITEK JAKOŚCI PREMIUM


   Zdjęcia cyfrowe i analogowe w naszym fotolabie wywoływane są na najlepszych papierach firmy Fujifilm. Wykonujemy odbitki o formatach tradycyjnych oraz kwadratowe (z Instagrama) na czterech różnych rodzajach papierach fotograficznych. Zdjęcia mogą być wywołane z ramką lub bez ramki. Ramka wokół zdjęcia może być dowolnej grubości i koloru. W naszym laboratorium fotograficznym realizujemy również nie typowe zamówienia na zdjęcie cyfrowe.


Do wyboru są 7 powierzchnie do wywołania zdjęć:

- błyszcząca

- matowa

- silk (jedwabista) - profesjonalny papier stosowany w fotografii ślubnej, portretowej i krajobrazowej

- Fine Art Matte -  profesjonalny papier berylowy, który ma porowatą warstwę, przyjmującą farbę zoptymalizowaną dla tuszów vividia stosowanych w suchym mini labie Frontier DX-100.  W związku z tym odbitki oferują bardzo wysoką ostrość, żywe kolory i bogate głębokie czerni. 

230gsm bazowa papieru i matowa, antyodblaskowa powierzchnia, idealnie nadaje się do reprodukcji dzieł sztuki, portfolio, zdjęć ślubnych, krajobrazowych, czarno-białych, spełniającą profesjonalne wymagania trwałości i długowieczności zdjęć.

- Metalik  - - profesjonalny papier o metalicznej błyszczącej powierzchni. Papier ten został stworzony specjalnie dla wysokiej jakości zdjęć . W zależności od padania światła widoczny jest srebrzysty, perłowy blask, który nadaje również odcieniom skóry subtelnego blasku.Ten szczególny efekt sprawia, że poszczególne kolory metalicznie błyszczą.

Papier metalik jest idealny dla wysokiej jakości ujęć mody i produktów, wyrafinowanych portretów, fotografii ślubnej, reklamowej, zdjęć architektury, jak również ujęć studyjnych czy plenerowych, przy których plastyczność i wrażenie głębi odgrywają istotną rolę.


- Perłowy matt  - - profesjonalny papier papierem kolorowym z grubym materiałem podkładowym i bardzo wysokim stopniem twardości, który został specjalnie opracowany dla wysokiej jakości cyfrowych powiększeń. Oprócz zalet papieru profesjonalnego jest wzbogacony przypominającymi perły cząsteczkami, które zapewniają zdjęciom wyjątkowy, opalizujący wygląd. Ponadto cechuje go duża grubość podłoża i wysoka sztywność. Papier tworzy trwałe cyfrowe wydruki o bardzo wysokiej jakości obrazu, doskonale nadające się do profesjonalnych zastosowań np. w fotografii portretowej, reklamowej i ślubnej.
Czas wykonania usługi: od 1hFormaty zdjęć jakie akceptujemy to: JPEG, TIFF, BMP. Pliki mogą mieć dowolną wielkość i rozdzielczość.


Poniżej został podane optymalne wymiary zdjęcia dla formatu odbitki w milimetrach i pikselach do przygotowania na foto lab:


Format zdjęcia Wymiary zdjęć [mm] Wymiary zdjęć [pixele]
 9 x 13  89 x 127 1051 x 1500
10 x10 102 x 102 1205 x 1205
10 x 15 102 x 152 1205 x 1795
13 x 18 127 x 178 1500 x 2102
15 x 21 152 x 210 1795 x 2480
18 x 24 178 x 240 2124 x 2832
20 x 30 203 x 297 2395 x 3508


Aby wykonać z fotografii cyfrowych odbitki, możecie Państwo przynieść je również do zakładu osobiście, na nośniku swojego aparatu cyfrowego lub innym cyfrowym nośniku danych.

Zdjęcia wykonamy z każdego nośnika:


 • Telefonu (telefonów z systemem Windows Mobile, Symbian, Android oraz iPhone OS)
 • Pamięci USB
 • Płyty CD
 • Płyty DVD
 • Kart pamięci:

- Compact Flash
- SD (Secure Digital)

- SDHC

- MicroSD

- MiniSD

- MMC

- MMC +PLUS

- Memory Stick

- MS Duo

- M2

- XD Picture Card

 • Negatywu
 • Negatywu średniego formatu.
 • Mikro negatywu
 • Slajdu
 • Obrazka
 • Gazety
 • Szklanej płytki
 • z innego zdjęcia


Na życzenie Klienta wywołamy na miejscu zdjęcia również w nietypowych formatach fotograficznych np.: w kształcie serca, koła, owalu.Aparaty cyfrowe najczęściej wykonują zdjęcia w formacie boków 3:4 lub, 2:3. Telefony komórkowe wykonują zdjęcia w formacie boków 3:4, 16:9 lub 1:1  Aby dopasować zdjęcie wykonane w formacie 4:3 do odbitki np. 10cm x 15cm (2:3) należy wybrać przy zamówieniu internetowym jedną z opcji "Automatyczne kadrowanie" (zostanie odcięta część obrazu) lub "Cały kadr" (obraz naświetlony w całości, na zdjęciu pojawią się białe krawędzie)


Automatyczne kadrowanie

Zdjęcie jest kadrowane ( przycinane ) do formatu wybranego papieru poprzez odcięcie partii obrazu.


Cały kadr

Odbitka w wybranym formacie papieru zawierać będzie całe zdjęcie ( 100% obrazu ) oraz białe marginesy po dwóch bokach.


Zdjęcie z ramką + zawsze automatyczne kadrowanie

Zdjęcie jest kadrowane ( przycinane ) do formatu wybranego papieru poprzez odcięcie partii obrazu i oddawana jest wokół zdjęcia równa biała ramka.

Wybór ramki + cały kadr spowoduje, że ramka wokół zdjęcia będzie  nierówna przy każdej krawędzi zdjęcia.
Zdjęcie testowe i profil kolorystyczny ICC do pobrania >>>TU<<<  zamów on-line>>


Zdjęcia i odbitki zamówisz na miejscu oraz wywołasz zdjecia on line. Zamów zdjęcia przez Internet, a my wyślemy odbitki zamówione on line w ciągu 24h  pod wskazany adres dostawy. Zaloguj się na http://hqfotolab.fujifilm.pl portal do zamawiania zdjęć przez Internet.

Dowolny HTML, CSS i JS

Internetowe Studio Fotograficzne - Najwyższej jakości zdjęcia przez internet, zamów odbitki w jednym z autoryzowych Laboratoriów Fujifilm HQ Fotolab
Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  (I piętro)   

Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

© 2016-2019 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

Facebook HQ Fotolab Wywołanie zdjęć Wrocław

 

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100