Gdzie I Jak Wywołać Odbitki Zdjęć Cyfrowych?

Chcesz mieć swoje ulubione zdjęcia na prawdziwej papierze? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się o najlepszych metodach wywoływania odbitek zdjęć cyfrowych.

 

Jeśli chcesz móc przechowywać swoje cyfrowe zdjęcia w papierowej formie, bez konieczności używania ekranu do ich odtwarzania, to jednym ze sposobów, jest skorzystanie z usługi wywołań zdjęć. Wydrukowane wysokiej jakości zdjęcie mogą być świetnym prezent dla bliskiej odoby. Dowiedz się tutaj, jak wykonać odbicie swoich ulubionych zdjęć cyfrowych!

Skorzystaj z Usługi Online Foto Fujifilm (www.foto.fujifilm.pl).

 

Foto Fujifilm to bezpłatna usługa, dzięki intuicyjnemu i wygodnemu interfesowi możesz wywołać swoje ulubione zdjęcia cyfrowe. Wystarczy przejść na stronę internetową Foto Fujifilm i wczytać poprzez przeglądarkę pliki zdjęciowe, aby rozpocząć proces wywołania zdjęć online. Możesz również łatwo skorzystać z aplikacji mobilnej i dodać swoje zdjęcia do wywołania bezpośrednio ze swojego smartfona lub tabletu! Zamówione zdjęcia odbierzesz na miejscuw HQ Fotolab lub wyślemy zamówienie na wskazany adres. 

 

Profesjonalnie wywołane Odbitki Cyfrowe Na Papier Przez Laboratorium Profesjonalnego Fujifilm Professional.

 

HQ Fotolab to Profesionale Laboratorium, w którym możesz profesjonalnie wywołać swoje zdjęcia cyfrowe na prawdziwym profesjonalnym papierza. Wystarczy przesłać swoje pliki cyfrowe do laboratorium, aby otrzymać najwyższej jakości odbitki i obrazy - podobne do tych tradycyjnych zdjęć, które zostały wywołane dla Ciebie! Na stronie internetowej laboratorium HQ Fotolab Profesional można sprawdzić szczegółową listę usług i rodzji dostępnych papierów fotograficznych, które potrzebne są do tworzenia najlepszej jakości odbitki i obrazu cyfrowego.

 

Gdzie wywołać zdjęcia kwadratowe (square) we Wrocławiu?

W HQ Fotolab we Wrocławiu można wywołać zdjęcia kwadratowe w dowolnym rozmiarze. Zdjęcia kwadratowe wykonujemy od małego formatu 6x6cm do formatu 20x20cm. Odbitki kwadratowe możemy wykonać zarówno z białą ramką lub bez ramki.

Gdzie wywołać zdjęcia panoramiczne we Wrocławiu?

W HQ Fotolab we Wrocławiu można wywołać zdjęcia panoramiczna. Najwększe zdjęcie panoramiczne jakiem możemy wywołać to format 20x90cm. Wywołujemy zdjecia panoramiczne w proporcjach zdjęcia 1:2, 1:3, 1:4 i 1:5

 

Ile kosztuje wywołanie slajdu (pozytywu) we Wrocławiu?

Koszt wywołania zdjęcia z slajdu jest taki sam jak z nagatywu.  Odbitka 10x15cm PREMIUM zaczyna się od 0,79zł/szt. po uwzględnieniu rabatu 20%. Sklajdy mogą być oramkowane lub bez ramek. Cennik wywołania zdjęć z pozytywu zanajduje się na naszej stronie.

 

Ile kosztuje wywołanie zdjęć z kliszy we Wrocławiu?

Koszt wywołania zdjęcia z klisz 10x15cm PREMIUM zaczyna się od 0,79zł/szt. po uwzględnieniu rabatu 20%. Film z klisz musi być wywyołany. Jeżenik negatyw jest w całości przed wywołaniem zdjęć jest ciety po 6 klatek. Cennik wywołania zdjęć z kliszy zanajduje się na naszej stronie.

 

Czy można zamówić zdjęcia mailowo?

Zdjęcia zamawiamy online przez dedykowaną stronę foto.fujifilm.pl. lub osobiście w HQ Fotolab. Wysłane zamówienia do 5 szt. zdjęć na maila będą realizowane w ostatniej kolejności. Proszę przy składaniu zamówień mailowo zostawić numer telefonu do kontaktu. Zamówienia bez telefonu kontaktowego nie bedą realizaowane.  Jedno zdjęcia w tej chwili zajmije średni około 8MB. Zamawianie dużej ilości zdjęć na skrzynę mailową powoduje blokowanie skrzynki a tym samym brak możliwości realizacji zamówień.

Jaki jest koszt wywołania zdjęcia we Wrocławiu?

Koszt wywołania zdjęcia cyfrowego 10x15cm PREMIUM zaczyna się od 0,55zł/szt. po uwzględnieniu wszystkich rabatów ilościowych i pormocji -20% przy zamówieniu odbitek ONLINE.

Cennik wywołania zdjęć zanajduje się na naszej stronie.

 

Gdzie tanio wywołać zdjęcia we Wrocławiu?

Aby tanio wywołać zdjęcia cyfrowe w HQ Fotolab należy skorzystać z kart rabatowych np. karty Nasz Wrocław lub z Wrocławskiej Karty Seniora WCRS i uzyskać rabat 20% na wykoanie odbitek. Zamawiając zdjęcia online skorzystać z licznych promocj i rabatów na dobitki cyfrowe PREMIUM wchodząć na stronę foto.fujifilm.pl.

 

Gdzie wywołać zdjęcia z telefonu we Wrocławiu?

W HQ Fotolab we Wrocławiu można wywołać zdjęcia z telefonu. Jeżeli jest to kilka zdjęci, do 10szt. odbitek.  Zdjęcia z telefonu można przesłać na maila. Przy większej ilości zdjęć, zamówienie przesyłam z telefonu bluetooth do kompuera. Odbitki z telefonu można też zamówić online wchodząć na stronę foto.fujifilm.pl.

 

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Dowolny HTML, CSS i JS

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze metalic metaliczny Wrocław

Zamówienie tylko w HQ Fotolab

Wywołanie zdjęć na papierze metalicznym Fujifilm 

Profesjonalny papier do druku zdjęć o metalicznej błyszczącej powierzchni. Papier ten został stworzony specjalnie dla wysokiej jakości odbitek . W zależności od padania światła widoczny jest srebrzysty, perłowy blask, który nadaje również odcieniom skóry subtelnego blasku.Ten szczególny efekt na odbitce sprawia, że poszczególne kolory metalicznie błyszczą. Wywołane zdjęcie na papierze metalik jest idealne dla wysokiej jakości ujęć mody i produktów, wyrafinowanych portretów, fotografii ślubnej, reklamowej, zdjęć architektury, biżuterii, jak również ujęć studyjnych czy plenerowych, przy których plastyczność i wrażenie głębi odgrywają istotną rolę.

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze silk jedwab Wrocław

Zamów ONLINE

Wywołanie zdjęć na papierze Silk satynowym Fujifilm 

To wyjątkowy  matowy papier profesjonalny gruboziarnisty SILK. Ma zwiększoną grubość podłoża w stosunku do zwykłych papierów Fujifilm. Raz wywołane zdjęcia ważnych chwil można oglądać wielokrotnie bez obawy o pozostawienie śladów i nawet dla przyszłych pokoleń będą żywe i jak nowe. Papier Silk często używany przez  fotografów z albumach ślubnych i fotografii portretowej. Unikatowy papier dający charakter reprodukcjom czy fotografii czarno-białej. Papier ten utrudnia skanowanie i kopiowanie zdjęć. Gruboziarnista powłoka papieru zabezpiecza  odbitkę przed powielaniem.

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze matowym Wrocław

Zamów ONLINE

Wywołanie zdjęć na papierze matowym Fujifilm PREMIUM

To wyjątkowy papier barwny. Ma zwiększoną grubość podłoża w stosunku do zwykłych papierów Fujifilm, zapewnia najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć i został wzbogacony atrakcyjnym. Nadaje się do drukowania odbitek z życia codziennego i urodzin dzieci, czy też zdjeć z fajnym selfie na zawsze pozostaną piękne i niezapomniane. Papier ten idealnie nadaje się do ramki i do albumów do zdjęć z kieszonkami.

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze błyszczącym Wrocław

Zamów ONLINE

Wywołanie zdjęć na papierze błyszczącym Fujifilm PREMIUM

To wyjątkowy papier barwny. Ma zwiększoną grubość podłoża w stosunku do zwykłych papierów Fujifilm, zapewnia najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć. Wywołane zdjęcia na tym papierze cechuje luksusowe wykończenie i znakomity wygląd. 

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze Crystal Ultra White HD Wrocław

Wywołanie zdjęć na Crystal Ultra White HD 

 

Profesjonalne odbitki na papierze jedwabnym z grubym materiałem podkładowym i bardzo wysokim stopniem sztywności, który został specjalnie opracowany dla wysokiej jakości cyfrowych powiększeń. Oprócz zalet papieru profesjonalnego paper ten jest wzbogacony w przypominające kryształki cząsteczki, które zapewniają zdjęciom wyjątkowy opalizujący wygląd. Ponadto cechuje go duża grubość podłoża, wysoka sztywność, ULTRA biel i wysoce głęboka czerń. Odbitki na tym papierze tworzy trwałe cyfrowe wydruki o bardzo wysokiej jakości obrazu, doskonale nadające się do profesjonalnych zastosowań np. w fotografii portretowej, reklamowej i ślubnej.

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze canvas płótnie Wrocław

Zamówienie tylko w HQ Fotolab

Wywołanie zdjęć na papierze o strukturze płótna Fujifilm

Profesjonalny papier berylowy o wyrazistej strukturze płótna. Papier posiada wysoką nieprzepuszczalność światła i sztywność. Drukowanie zdjecia na szybko schnący papierze Canvas idealnie sprawdza się w fotografii studyjnej, fotografii artystycznej, jako kartki okolicznościowe, broszury lub kalendarze.

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć na papierze fine art matt barytowy Wrocław

Zamówienie tylko w HQ Fotolab

Wywołanie zdjęć na papierze Fine Art Matt Fujifilm

Profesjonalny papier barytowy, który ma porowatą warstwę, przyjmującą farbę zoptymalizowaną dla tuszów Fujifilm. W związku z tym odbitki oferują bardzo wysoką ostrość, żywe kolory i bogate głębokie czerni. 230gsm bazowa papieru i matowa, antyodblaskowa powierzchnia, idealnie nadaje się do drukowania reprodukcji dzieł sztuki, portfolio, zdjęć ślubnych, krajobrazowych, czarno-białych, spełniającą profesjonalne wymagania trwałości i długowieczności zdjęć. Idealny do portretów, zdjęć ślubnych i krajobrazów. Odbitki wywołane na tym papierze ozdobią napewno każdy album z zdjęciami

Wywołanie zdjęcia online 10x15 PREMIUM Wrocław

Wywołanie zdjęć online. Wrocław

Linia papieru PREMIUM Fujifilm

HQ Fotolab jako jedyne laboratorium fotograficzne na Dolnym Śląsku oferuje aż 7 rodzaj papierów fotograficznych i 30 rozmiarów zdjęć do wywołania. W naszym fotolabie można wydrukować odbitki na tradycyjnej powierzchni błyszczącej lub matowej oraz bardzo popularnej satynie. Jako jedyni we Wrocławiu oferujemy odbitki na papierach profesjonalnych: Fine Art Matt, Metalik, Crystal Ultra White HD czy o strukturze płótna Canvas.

Jako jedyni na Dolnym Śląsku możemy się pochwalić certyfikatem jakość FDI 2023 przyznawanym dla Laboratorii Fujifilm przez FUJIFILM POLSKA 

Wywołujemy zdjęcia z białą ramką i bez, zdjęcia tradycyjne i kwadratowe prosto z Instagama, zdjęcia panoramiczne i zdjęcia stylizowane na zdjęcia z Instaxa lub Polaroida. Jako pierwsi we Wrocławiu zaczęliśmy pracę w pełni na procesie suchym co zapewnia nam najwyższej jakości wywołanych dobitek i zdjęcia w stosunku do tradycyjnych maszyn chemicznych. Wywołamy zdjęcia z pendrive, karty pamięci, płyty dvd lub z telefonu. Wykonujemy odbitki z tradycyjnych nośników: negatywu, slajdu, średniego i dużego formatu, starych filmów czarno-białych, zdjęcia z mikrofilmów, szklanych płytek oraz zdjęcia ze zdjecia. Zamów odbitki online. Zamówienie odbierzasz osobiście w jednym z ponad 10 000 paczkomatów Inpost w Polsce lub na miejscu w HQ Fotolab.

HQ Fotolab Wywołanie zdjęć 10x15 na papierze fotograficznym minilab Fujifilm Wrocław

Ceny zdjęć zamawianych na https://foto.fujifilm.pl/ mogą się różnić od tych oferowanych na miejscu w naszym laboratorium.

Nie wszystkie formaty i rodzaje papierów można zamówić w zamówieniu internetowym.  

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2023 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX