Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Wyjątkowe wydruki w rozmiarze XXL

 

Nasza wizja to dostarczanie klientom wyjątkowych wydruków wielkoformatowych zdjęć na papierze fotograficznym, które wzbogacą ich przestrzenie. Jesteśmy dumni z naszych wysokiej jakości wydruków, które cechują się intensywnością kolorów, głębokością czerni i ogólną estetyką obrazu. Zawsze dąży do zadowolenia klientów, zapewniając terminowe dostawy i profesjonalną obsługę. Jeśli szukasz doskonałych wydruków wielkoformatowych, to jesteśmy idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby zamówić wyjątkowe wydruki, które ożywią Twoje przestrzenie.

Odbitki XXL. Zdjącia wielkoformatowe Wrocław.

 

Najlepsze zdjęcia w formacie XXL. Przenieś swoje zdjęcia na nowy poziom!

 

Jesteśmy laboratorium fotograficznym specjalizującą się w wydrukach wielkoformatowych zdjęć na papierze fotograficznym. Nasza fotolab znajduje się we Wrocławiu i oferujemy wydruki fotograficzne w rozmiarze XXL. Do naszych wydruków używamy wysokiej jakości materiałów, w tym papieru Premium, który wyróżnia się wyjątkowo wysokim połyskiem, intensywnością kolorów i głębokością czerni. Dzięki temu nasze zdjęcia nabierają intensywności i dynamiczności. Jesteśmy dumni z jakości naszych wydruków i zawsze dążymy do zadowolenia klientów. Oferujemy profesjonalną obsługę i terminowe dostawy. Jeśli szukasz wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych zdjęć na papierze fotograficznym, to jesteśmy idealnym wyborem.

Dowolny HTML, CSS i JS

Dlaczego my?

Wysoka jakość wydruków

Drukujemy na wysokiej jakości papierze fotograficznym, co gwarantuje intensywne kolory, głęboką czerń oraz estetyczny wygląd obrazu.

Profesjonalna obsługa

Nasi pracownicy są wyszkoleni w druku wielkoformatowym i służą fachową pomocą, aby zapewnić najlepsze rezultaty.

Terminowe dostawy

Działamy zgodnie z harmonogramem, zapewniając klientom terminowe dostawy ich wydruków, co buduje pewność otrzymania zamówionych produktów na czas.

Szeroki wybór rozmiarów zdjęć

Oferujemy szeroki wybór rozmiarów zdjęć wielkoformatowch do rozmiaru 70x100cm oraz zdjęć kwadratowych do formatu 70x70cm

Wyjątkowe zdjęcia XXL na papierze fotograficznym FAQ

Jakie rozmiary wydruków wielkoformatowych oferujecie?

 

Oferujemy wydruki wielkoformatowe w rozmiarze xxl. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom duże, imponujące obrazy do formatu 70x100cm, które wzbogacą każdą przestrzeń. Wykonujemy też zdjęcia kwadratwe wielkoformatowe do formatu 70x70cm.

 

 

Jakie materiały do druku cyfrowego używacie?

 

Do naszych wydruków wielkoformatowych używamy wysokiej jakości materiałów do druku cyfrowego na ploterze Roland. Do wydruków stosujemy atramenty eco-solwentowe - są to atramenty stosowanych głównie w drukarkach wielkoformatowych, szczególnie w drukarkach przeznaczonych do wydruków na różnego rodzaju nośnikach, takich jak banery, folie, plakaty czy naklejki. Są one uznawane za bardziej przyjazne dla środowiska w porównaniu do tradycyjnych atramentów solventowych. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom doskonałą jakość obrazu oraz trwałość wydruków. Wydruki wykonujemy na Papierze Premium błyszczącym- Papier ten cechuje się bardzo wysokim połyskiem, co przekłada się na intensywność kolorów, głębokość czerni i ogólną estetykę obrazu. Ta właściwość sprawia, że zdjęcia nabierają intensywności i dynamiczności.

 

 

W jaki sposób wyróżnia się wasz papier Premium?

 

Nasz papier Premium wyróżnia się wyjątkowo wysokim połyskiem, co przekłada się na intensywność kolorów, głębokość czerni i ogólną estetykę obrazu. Drukujemy na Papierze Premium – Vesiline Photo Extra Glossy 275 E (Gramatura 275g/m2)

 

 

Jak zapewniamy satysfakcję klientów?

 

Jesteśmy dumni z jakości naszych wydruków i zawsze dążymy do zadowolenia naszych klientów. Oferujemy profesjonalną obsługę i terminowe dostawy, aby zapewnić naszym klientom najlepsze doświadczenie. Nasze wydruki wielkoformatowe zdjęć na papierze fotograficznym są idealnym wyborem dla osób poszukujących wysokiej jakości wydruków xxl.

 

 

Jaki jest czas realizacji na zdjęcia wielkoformatowe?

 

Czas realizacji zamówieńa odbitek xxl do 5 dni roboczych. 

 

 

Jaka jest cena odbitki XXL?

 

Ceny odbitek xxl  zaczynają się do ceny 44,90zł za format 20x30cm za zdjęcia na  Papierze Premium – Vesiline Photo Extra Glossy 275 E. Do ceny zamówienia należy doliczyć dodatkową opłatę jednorazową 9zł za papierową tubę do pakowania wydruków wielkoformatowych. Płatność za wydruki wielkoformatowe odbywa sie z góry przed wykonaniem usługi..

Wydruku wielkoformatowe zdjęć nie są obięte żadnymi pomocjami ani kartami rabatowymi. 

 

 

Jakie są wymagania dotyczące zamawiania odbitek xxl?

 

Wysłany plik powinien mieć min. 300 DPI, tryb koloru sRGB w formacie JPEG lub TIFF Zdjęcie powinno być odpowiednio przygotowane do wielkości i proporcji odbitki, która jest zamawiana.

Nie docinamy zdjęć do formatu ani nie kadrujemy. W przydadku gdy przsłany plik nie bedzie spełniał minimalnych wymogów wydruk, zdjęcie po wydrukowaniu może być nieostre z widocznym efektem lastra a kolorystyka zdjęcie będzie odbiegać od tej na skalibrownym monitorze.  

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2023 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX