KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  (I piętro)   

Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

© 2016-2021 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

 

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

 

 

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław
HQ Fotolab Mapa dojazdu Wrocław

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

HQ Fotolab płatność za zakupu okiem Wrocław

Dlaczego ręcznik z nadrukiem z mikrofibry?

Ręczniki z mikrofibry to nowoczesne ręczniki które przewyższają ręczniki bawełniane pod wieloma cechami. Są dużo bardziej chłonne i szybciej wysychania niż ręczniku bawełniane. Ręcznik z mikrofibry z nadrukiem adresowane do osób uprawiających sporty, dla osób często w podróżujących bo nie zajmują wiele miejsca oraz jako materiał pod nadruki lub jako przezent.

 

Zalety ręczników z mikrofibry

Włókno w ręcznikach z mikrofibry jest 30 razy cieńsze od bawełnianego. W samej strukturze materiału jest dużo więcej wolnej przestrzeni między włóknami, co sprawia, że zwiększa przepływ powietrza i wilgoci, a sam materiał jest bardzo lekki i sprężysty. Zmagazynowana woda w tego typu ręczniku jest bardzo szybko oddawana do otoczenia. To dlatego ręczniki z mikrofibry zamiennie nazywa się też ręcznikami szybkoschnącymi. Włókna poliestrowe uniemożliwiają rozwój jakichkolwiek bakterii i grzybów. Dlatego mikrofibra ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Ręczniki szybkoschnące wchłaniają 7 razy więcej wody niż same ważą. Włókna dzięki siłom kapilarnym wręcz zasysają wodę, dzięki czemu powierzchnia skóry po jednokrotnym wytarciu jest doskonale sucha. Dlatego ręcznik taki potrafi wchłonąć 3 razy więcej wody niż bawełniany ręcznik o tej samej powierzchni i gramaturze.

Wysokiej jakości ręcznik z microfibry z dowolnym tekstem, grafiką lub zdjęciem. Stwórz wyjątkowy spersonalizowany prezent. Ręcznik z dowolnym imieniem, zdjęciem, grafiką

  - teraz już nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem swojego ręcznika. Oryginalne, ręczniki z imionami właścicieli to absolutnie niezbędne wyposażenie każdej łazienki i interesująca dekoracja. Ręcznik jest wykonany z wysokiej jakości microfibry, jest miękki, puszysty, miły w dotyku. Z odpowiednio dobranym nadrukiem będzie stanowić świetną ozdobę do każdej łazienki. Taki ręcznik idealny pomysł na prezent.  Ręcznik z nadrukiem dostępny w  rozmiarze 30x60cm. Pole zadruku na ręczniku to format A4. Nadruk na ręczniku wykonywany jest metodą sublimacji. Nadruk jest odporny na wodę, promieniowanie UV. Przy nadruku akceptujemy pliki JPEG lub PDF w jakości 300dpi RGB.

 

Cena ręcznika 30x60cm z nadrukiem full kolor

Ręcznik jest w cenie 39,90zł   

Ręcznik z własnym nadrukiem, zdjęciem lub grafiką

ZAMÓW

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
Wywołanie zdjęć online Wrocław

Zamów zdjęcia PREMIUM przez