Kubki z własnym nadrukiem Wrocław

Dowolny HTML, CSS i JS

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Do wyboru dajemy ponad 90 różnych kubków do nadruku. Mamy też w ofercie specjalnie przygowowane kubki na Walentyki.  Wśród nich są: kubek biały "Love" z nadrukiem, kubek biały z uchwytem w kształcie serca, kubek biały serce, kubek czerowny magiczny z uchwytem w kształcie serca, biała filiżanka ze spodkiem i łyżeczką, duży biały kubek 400ml, kubek biały Super Big o pojemności 890ml. Wejdzi na stronę i przekonaj się sam. Dobierz kubke który sprawdzi się na co dzień i sprawi największa radość. Nadruki na kubkach są bardzo trwałe i precyzyjnie więć ni musisz martwoć się o ich trwałość. Nie ma prostszego sposobu na wyrażenie uczuć i emocji, aniżeli z pomocą własnoręcznie zaprojektowanego walentynkowego kubka!

OFERTA KUBKÓW

Kubek na Walentynki z własnym nadukiem od 1h.

Wykonujemy kubki walentynkowe z nadrukiem dla zakochanych na Walentynki z Twoim zdjęciem lub grafiką. Kubki walentynkowe mogą być z miłosnym wyznaniem,  z dedykacją lub z Waszym wspólnym zdjęciem Kubek walentynowy to idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Zakochanych. Twój chłopak otrzymując taki upominek,  będzie mile zaskoczony i wzruszony takim prezentem. Spersonalizowane kubki z nadrukiem to zawsze strzał w dziesiątkę.  Każdy z nas używa kubków w ciągu dnia więc picie z takiego spersonalizaowanego kubka, sprawi, że kawa czy aromatyczna herbata będzie jeszcze lepsza i będzie smakowała wyśmienicie.Tak jak zawsze możecie wykorzystać naszą grafikę, dodać swoje zdjęcie, imię ukochanej osoby czy napis.

Nasze kubki walentynkowe na prezent mogą być znakomitym uzupełnieniem większego zestawu upominkowego na Dzień Zakochanych. Dołóż do wybranego kubka z naszego szablonu, bądź zaprojektowanego wsłano ręczniej grafiki,  zdjęcie, napis lub zdjęcie. Własnoręcznie personalizowany kubek na Walentynki – to prostsze niż myślisz!

 

Jeżeli macie swój własny projekt - zapraszamy! 

Dodanie dodatkowego napisu do szablonu to koszt 20zł (nie dotyczy zmiany imienia)

Wybierz jeden z dostępnych szablonów, dodaj zdjęcie i zamów swój własny kubek na Walentynki.

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2024 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX