Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Najem Aparatu Instax obejmuje 

 

 • Aparat Instax
 • Wkłady filmowe (ilość zależna od wybranego pakietu)
 • Baterie
 • Instrukcję obsługi
 • Opcjonalnie: pasek, inne akcesoria

Dostawa na terenie Polski 25 PLN

 

Aparaty są wysyłane na terenie całej Polski.  Oszczędzaj na dostawie i ciesz się swoimi ulubionymi zakupami.

Dodatkowe korzyści z najmu Instax

 

 • Konkurencyjne ceny
 • Szybka i sprawna realizacja zamówień
 • Możliwość dostawy do domu
 • Fachowe doradztwo

Zadowoleni klienci

 

Nasi zadowoleni klienci mówią sami za siebie! Dołącz do nich i przekonaj się o jakości naszych usług.

Co to jest Instax?

 

"Instax" to seria aparatów i drukarek do natychmiastowej fotografii produkowanych przez firmę Fujifilm. Te urządzenia pozwalają użytkownikom wykonywać zdjęcia i od razu uzyskiwać wydruk w formacie karty kredytowej. Istnieją różne modele Instax, w tym aparaty do fotografii analogowej oraz drukarki, które pozwalają drukować zdjęcia z telefonów komórkowych i innych urządzeń.

Najbardziej popularne modele Instax obejmują:

 • Instax Mini: To seria aparatów, które robią zdjęcia w mniejszym formacie, przypominającym karty kredytowe. Są to małe, przenośne aparaty, które są doskonałe na imprezy i wydarzenia towarzyskie.

 • Instax Wide: Te aparaty również robią natychmiastowe zdjęcia, ale w większym formacie niż Instax Mini, co sprawia, że ​​zdjęcia są bardziej zbliżone do tradycyjnych fotografii.

 • Instax Square: Ta seria wprowadza kwadratowy format zdjęć, co może dodać pewien artystyczny aspekt do natychmiastowej fotografii.

Wypożyczalnia aparatów Instax

24 kwietnia 2024
Czy wiesz, jak wykorzystać pełny potencjał instax mini 11? Jeżeli jesteś ciekawy wszystkich możliwości, jakie oferuje ten aparat, to ten artykuł jest dla Ciebie. Dowiedz się wszystkiego o wkładach, białych
24 kwietnia 2024
Szukasz sposobu, aby zaoszczędzić pieniądze na zakupie aparatu Instax? Chcesz wiedzieć, gdzie kupić tanie wkłady do kamery Instax? A może interesuje Cię, który model Instax jest najtańszy? Dobrze trafiłeś! W
13 kwietnia 2024
Dwie popularne opcje dla entuzjastów fotografii natychmiastowej to Instax i Polaroid. W tym artykule skupimy się na aparatach Instax i różnych wkładach filmowych, które są dla nich dostępne. Jeśli zastanawiasz
11 kwietnia 2024
Zdjęcia są sposobem na uwiecznienie ważnych chwil i doznań w naszym życiu. Choć większość z nas ma telefon komórkowy wyposażony w aparat, wiele osób nadal tęskni za magią i unikalnością

Wypożycz aparat Instax i uchwyć wyjątkowe chwile! Sprawdź nasz cennik i dostępne modele.

 

Marzysz o stworzeniu niezapomnianych zdjęć w stylu retro? Wypożycz aparat Instax i baw się fotografią natychmiastową! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli aparatów Instax, dopasowanych do Twoich potrzeb i budżetu.

Cena wypożyczenia aparatu Instax zależy od kilku czynników:

 • Model aparatu: W naszej ofercie znajdziesz 10 różnych modeli aparatów Instax, różniących się wielkością zdjęć, funkcjami i sposobem zasilania. Ceny wahają się od 25 zł do 50 zł za dzień, w zależności od wybranego modelu.

 • Czas trwania wypożyczenia: Im dłużej wypożyczasz aparat, tym niższa będzie cena dzienna. Oferujemy elastyczne pakiety wypożyczeń na 1, 2, 3 lub dłużej. Przy wypożyczeniach dłuższych niż 7 dni negocjuj cenę.

 • Sposób odbioru: Możesz odebrać aparat osobiście w naszym punkcie lub zamówić go z dostawą kurierem. Dostawa wiąże się z dodatkową opłatą.

Dodatkowe opłaty:

 • Kaucja: Pobieramy kaucję w wysokości od 100 zł, która jest zwracana po zwrocie aparatu w nienaruszonym stanie.

 • Film: Cena filmu Instax nie jest wliczona w cenę wypożyczenia aparatu. Możesz zakupić film w naszym punkcie lub w dowolnym sklepie fotograficznym.

Wkłady do aparatów instax mini 2x10

Jak powstaje zdjęcie natychmiastowe na wkładzie Instax?

 

Błony światłoczułe, takie jak te używane w aparatach Instax, zawierają emulsję światłoczułą, złożoną z kryształków srebrohalogenków (np. chlorku srebra). Kiedy wkład Instax jest naświetlany, kwanty światła powodują rozpad cząsteczek srebrohalogenków i uwalnianie atomów halogenu, co powoduje utworzenie punktów kondensacji srebra.

Następnie, w procesie zwanym redukcją, włączane są związki chemiczne, takie jak reduktory, które łączą się z atomami srebra, aby utworzyć cząstki metalicznego srebra. Ten proces powoduje utworzenie stałych obszarów ciemnięcia na błonie. W końcu, w procesie zwany fiksacją, resztki niewykorzystanego srebrohalogenku i halogenu są usuwane z błony, a ciemne obszary zostają ostatecznie ustalone. W ten sposób powstaje obraz na zdjęciu Instax.

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

100zł

35zł

WYPOŻYCZ APARAT

NOWOŚĆ!!

Aparat Fujifilm

Instax Mini 12

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax mini 70 Wrocław

Wkłady Instax Mini 1x10 w cenie 49,90zł 

Wkłady Instax Mini 2x10 w cenie 79,90zł 

Wkłady do aparatów instax mini 1x10
Wkłady do aparatów instax mini 2x10
Wkłady do aparatów instax mini 2x10

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

100zł

30zł

WYPOŻYCZ APARAT

Aparat Fujifilm

Instax Mini 11

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax mini 70 Wrocław

Wkłady Instax Mini 1x10 w cenie 49,90zł 

Wkłady Instax Mini 2x10 w cenie 79,90zł 

Wkłady do aparatów instax mini 1x10

Uchwyć wspomnienia z Wypożyczalnią Aparatów Natychamiastowych Instax

Nie przegap ani chwili! Wypożycz aparat błyskawiczny z Wypożyczalni Aparatów Natychamiastowych Instax i uchwyć wspomnienia, które przetrwają całe życie.

 

Aparaty natychmiastowe Instax to rodzaj aparatów fotograficznych, które pozwalają na wydruk zdjęć zaraz po ich zrobieniu. Aparaty Instax korzystają ze specjalnego papieru światłoczułego, który reaguje na światło i tworzy obraz. Aparaty Instax są produkowane przez firmę Fujifilm i występują w różnych modelach i kolorach. Niektóre z nich mają dodatkowe funkcje, takie jak nagrywanie dźwięku, drukowanie ze smartfona czy efekty retro. Aparaty Instax są popularne ze względu na swój urok i prostotę obsługi oraz możliwość tworzenia unikalnych pamiątek.

Jak w kilku krokach wykonać zdjącie aparatem natychmiastowym Instax?

 

Zdjęcie aparatem natychmiastowym Instax można wykonać w kilku krokach:

 • Włącz aparat i upewnij się, że ma odpowiedni wkład z papierem do zdjęć.

 • Wybierz tryb fotografowania odpowiedni do warunków oświetleniowych (np. słoneczny, pochmurny, nocny).

 • Skomponuj kadrowanie i ustaw ostrość na obiekcie lub osobie, którą chcesz sfotografować.

 • Naciśnij przycisk migawki i poczekaj kilka sekund na wydruk zdjęcia z boku aparatu.

 • Nie dotykaj powierzchni zdjęcia i nie wystawiaj go na bezpośrednie światło słoneczne podczas suszenia.

Aparaty Natychmiastowe Instax

Różnice między aparatami fotografii natychmiastowej a cyfrowymi?

Zalety aparatów fotografii natychmiastowej Instax?

Przy jakiej okazji robimy zdjęcia natychmiastowe aparatami Instax? 

Aparaty fotografii natychmiastowej Instax są popularne na przyjęciach, weselach, urodzinach, piknikach, wakacjach, baby shower i innych okazjach, kiedy chcemy zrobić zdjęcia i od razu je wywołać. Dzięki temu, że zdjęcia są natychmiastowe, możemy je od razu pokazywać i dzielić się nimi z innymi.

Aparaty fotografii natychmiastowej Instax różnią się od aparatów cyfrowych między innymi:

 • Aparatu mają uproszczoną obsługą

 • Oferują ciekawy efekt wizualny

 • Bardzo ograniczona możliwość panowania nad efektem końcowym zdjęcia

 • Każde ze zdjęć Instax ma w sobie coś niepowtarzalnego📸

 

Zalety aparatów fotografii natychmiastowej Instax to między innymi:

 • Sentyment użytkowania do starych polaroidów

 • Możliwość wrócenia do czasów, kiedy królowały polaroidy

 • Każde zdjęcie jest niepowtarzalne

 • Natychmiastowe wywołanie zdjęcia

 • Możliwość dzielenia się zdjęciami z innymi od razu po zrobieniu📸

 

WYPOŻYCZ APARAT

Wypożycz aparat Instax Mini 8

Aparat Instax Mini 8 jest fajny aparat na każdą okazję! Dzięki pokrętle regulacji jasności aparat Instax Mini 8 informuje użytkownika o odpowiednim ustawieniu poprzez zaświecenie lampki. Obróć pokrętło regulacji jasności do pozycji świecącej się lampki. Wbudowany flesz zapewnia dobra doświetlenie zdjęci. Ustawiona ostrości 0.6m – do nieskończoności. Zdjęcie gotowe już po 3min.

WYPOŻYCZ APARAT

Wypożycz aparat Instax Mini 12

W najnowszym Instax Mini 12 robienie zdjęć selfi jest jeszcze prostrze. Delikatne pastelowe kolory dodają mu niezwykłego uroku, a wypukła stylistyka wyróżnia go na tle innych modeli. Na obudowie znalazło się też miejsca na licznik pozostałych odbitek. Konstrukcja obiektywu pozwala na wygodne uruchamianie i wyłączanie urządzenia, zapewniając ponadto łatwy dostęp do trybu selfie oraz trybu zbliżenia – wystarczy, że obrócisz tubus obiektywu.

WYPOŻYCZ APARAT

Wypożycz aparat Instax Mini 11

W nowym aparacie Instax Mini 11 robienie selfików jest jeszcze bardziej łatwiejsze. Po prostu pociągasz za przednią krawędź obiektywu i - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - pojawia się zgrabny, wbudowany obiektyw do selfie. Dzięki wbudowanej funkcji automatycznej ekspozycji aparat instax mini 11 może ożywić fotografowany obiekt w jego otoczeniu.  Z nowym aparatem Instax Mini 11 w ręku nic nie stanie na drodze do perfekcji. Łatwy w obsłudze i bezkompromisowy, gdy chodzi o jakość wydruku zdjęć. 

WYPOŻYCZ APARAT

Wypożycz aparat Instax Mini 40

Nowy i pełen temperamentu aparat Instax Mini 40 przeznaczony jest specjalnie dla współczesnej generacji twórców fotografii. Połączenia funkcji natychmiastowej fotografi, klasycznego designu. Luksusowa czarna faktura, obramowana srebrzystymi akcentami, sprawia, że aparat jest rewelacyjny w dotyku  i trafia w gust każdego wybrednego fotografa. Dzięki wbudowanym szkłom do selfie aparat Instax Mini 40 jest zawsze gotów w każdej sytuacji.

WYPOŻYCZ APARAT

Wypożycz aparat Instax Mini 70

Aparat Instax Mini 70 jest idealny na każdą imprezę! Ten niesamowity, kompaktowy aparat do fotografii natychmiastowej jest wypełniony dużą ilością rozmaitych funkcji. Aparat posiada liczne tryby automatycznej kontroli ekspozycji, dzięki którym zrobisz idealne selfie, uzyskasz doskonałą jasność zarówno w pomieszczeniu jaki i na zewnątrz. . Aparat Instax Mini 70 posiada samowyzwalacz 2 i 10 sekundowy oraz mocowanie na statyw.

Aparat Instax mini LiPlay jest najmniejszym Instaxem, jaki kiedykolwiek powstał z największymi możliwościami. Instax LiPlay jest hybrydowym połączeniem aparatu typu polaroid z aparatem cyfrowym i drukarką co daje całą gama nowych możliwości.. Zdjęcie gotowe już po 3min. Zapis zdjęć na kart pamięci micro SD/micro SDHC Aparat ma wbudowany akumulator na około 100 zdjęć. Aparat ma zdale sterowanie przy pomocy smartfona. Może pełnić funkcję drukarki

Wypożycz aparat Instax Mini Liplay

WYPOŻYCZ APARAT

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

150zł

38zł

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax Square SQ6 Wrocław

WYPOŻYCZ APARAT

Aparat Fujifilm

Instax Square SQ1 +2szt. baterii CR2

 

Wkłady Instax Square 1x10 w cenie 54,90zł 

Wkłady Instax Square 2x10 w cenie 94,90zł 

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

150zł

35zł

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax Square SQ6 Wrocław

WYPOŻYCZ APARAT

Aparat Fujifilm

Instax Square SQ6 +2szt. baterii CR2

 

Wkłady Instax Square 1x10 w cenie 54,90zł 

Wkłady Instax Square 2x10 w cenie 94,90zł 

Najczęstsze pytania dotyczące wypożyczenia aparatów Instax:

 

Jak sprawdzić czy dany model aparatu jest dostępny w wybranym przez nas terminie?

Wystarczy wysłać do nas zapytanie na e-mail odnośnie dostępności aparatów Instax.

 

Jak odbywa się wypożyczenie?

W HQ Fotolab we Wrocławiu, w dniu wypożyczenia, przeprowadzamy szkolenie z obsługi aparatu Instax, podpisujemy umowę wypożyczenia. Płatność za wypożyczenie i kaucja pobierana jest z góry. W przypadku wysyłki, kalkulację wypożyczenia aparatów Instax  oraz umowę wysyłamy na adres mailowy.

 

Jak liczone jest wypożyczenie aparatu Instax w przypadku wysyłki?

Jeżeli aparat wypożyczamy np. na weekend to kurier dostarcza aparat w piątek i odsyłamy w poniedziałek = 3 doby wypożyczenia. Dni ustawowo wolne są liczone jako dni wypożyczenia. Dzień oddania aparatu lub wysyłki jest dniem zwrotu wypożyczenia aparatu Instax.

 

Kiedy wypożyczenia aparatów Instax są wysyłane do klientów?

Aparaty Instax wysyłam po otrzymaniu wypełnionej i podpisanej umowy wypożyczenie oraz po otrzymaniu potwierdzenia przelewu za wypożyczenie.

 

Jako dokonać rezerwacji wypożyczenia aparatu Instax?

Wystarczy  wysłać e-mail z informacją o rezerwacji. Odeślemy maila z potwierdzenie rezerwacji na dany termin. 

 

Jaki jest koszt wysyłki aparatów Instax?

Koszt wysyłki kurierem 1-3szt. aparatów Instax to 25zł kurierem DPD.


Z jakim odstępem czasowym najlepiej zarezerwować aparaty Instax?

Na aparaty Instax mamy już rezerwacje 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem.

 

Czy można na miejscu zakupić wkłady(zdjęcia) do aparatów Instax?

Tak.

 

Ile kupić wkładów do instaxa na wesele do księgi gości? 

Zazwyczaj kupuje się po jednym zdjęciu na parę, plus zapas 15-20%. Z doświaczenia wiemy, że zdjęcia trafiają nie tylko do Księgi Goście ale też cześć z nich do portfeli ;-)    

 

 

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

200zł

45zł

WYPOŻYCZ APARAT

Aparat Fujifilm

Instax LiPlay + wbudowany akumulator

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax mini 70 Wrocław

Wkłady Instax Mini 1x10 w cenie 49,90zł 

Wkłady Instax Mini 2x10 w cenie 79,90zł 

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

150zł

35zł

WYPOŻYCZ APARAT

Aparat Fujifilm

Instax Mini 70 + 2szt baterii CR2

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax mini 70 Wrocław

Wkłady Instax Mini 1x10 w cenie 49,90zł 

Wkłady Instax Mini 2x10 w cenie 79,90zł 

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

150zł

40zł

WYPOŻYCZ APARAT

Aparat Fujifilm

Instax Mini 40

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax mini 70 Wrocław

Wkłady Instax Mini 1x10 w cenie 49,90zł 

Wkłady Instax Mini 2x10 w cenie 79,90zł 

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

100zł

25zł

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax mini 8 Wrocław

WYPOŻYCZ APARAT

Aparat Fujifilm

Instax Mini 8

Wkłady Instax Mini 1x10 w cenie 49,90zł 

Wkłady Instax Mini 2x10 w cenie 79,90zł 

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

100zł

25zł

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax mini 7s Wrocław

WYPOŻYCZ APARAT

Aparat Fujifilm

Instax Mini 7s

Wkłady Instax Mini 1x10 w cenie 49,90zł 

Wkłady Instax Mini 2x10 w cenie 79,90zł 

Masz pytania lub potrzebujesz większej ilości aparatów na event lub dużą imprezę firmową, chcesz się dowiedzieć szczegółów wypożyczenia zadzwoń,

lub napisz do nas.

 

731 755 377

 

masz pytania napisz>>

Zdjęcia z aparatu fotograficznego Instax Mini w Księdze Gości. 

 

Najlepszy pomysłem jest połączenie księgi gości ze zdjęciami z polaroidów, a dokładniej aparatów Fujifilm Instax Mini. Goście Weselni będą wpisywać się do księgi gości, robić zdjęcia i wklejać je od razu do księgi. Wystarczy dokupić małe naklejki, za pomocą których goście będą przyklejać zdjęcia, cienkopisy i grafikę. Możecie także, poprosić swoich świadków, by raz na jakiś czas upewnili się czy w aparacie Instax Mini są jeszcze wkłady. Jeśli oprócz wesela organizujecie także poprawiny, polecamy zachować chociaż jeden-dwa wkład na następny dzień, tak by goście którzy zapomnieli wpisać się do księgi gości, mogli to zrobić na poprawinach.

 

 

Jak wykorzystać aparat fotograficzny Instax na weselu? 

 

Zamiast ustawienia fotobudki na weselu, którą mamy tylko na 2-3h lepszym jest wykorzystanie aparatów fotografii natychmiastowej Instax Mini do stworzenia bardzo oryginalnej pamiątki ze ślubu.

Korzystanie z aparatów Instax Mini na weselu bardziej angażuje i integruje większą ilość osób obecnych na przyjęciu niż z fotobudki.

Obsługa aparatu jest banalnie prosta, jeden przycisk, pstryk, wysuwa się zdjęcie czekamy 2-3 minuty za min pojawi się obraz na zdjęciu. Co najlepsze okazuje się, że wydruki wielkości karty kredytowej są bardzo dobrej jakości. Dodatkowo nie jesteśmy uwiązani do jednego miejsca, a zdjęcia możemy robić zarówno na holu, parkiecie, przy stołach ja i na zewnątrz. Wcale nie potrzeba na to dużo miejsca. Po drugie, to Wy lub Goście weselni robicie zdjęcia, a biorąc pod uwagę, że wielu z nas chciałoby spróbować swoich sił jako fotograf to zabawa jest naprawdę niezła.

HQ Fotolab Wypożycz aparat fotograficzny Fujifilm Instax na ślub Wrocław
HQ Fotolab Wypożycz aparat fotograficzny Fujifilm Instax na wesele Wrocław
Wkłady do aparatów instax mini 2x10
Wkłady do aparatów instax mini 1x10
Wkłady do aparatów instax mini 2x10
Wkłady do aparatów instax mini 2x10
Wkłady do aparatów instax mini 1x10
Wkłady do aparatów instax mini 1x10
Wkłady do aparatów instax mini 1x10
Wkłady do aparatów instax mini 2x10
Wkłady do aparatów instax mini 1x10
Termin wypożyczenia
Temat
Rezerwacja terminu
Zapytanie o ofertę
Twój e-mail:
Telefon kontaktowy
Podaj model aparatu Instax
Sposób odbioru aparatu
Odbiór osobisty za 0zł
Wysyłka kurierem za 25zł
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz wypożyczenia aparatów Fujifilm Instax

Wypożycz aparat Instax i uchwyć niezapomniane chwile! Największa wypożyczalnia aparatów Instax w Polsce!

 

Szukasz sposobu na uwiecznienie wyjątkowych chwil w niepowtarzalny sposób? Wypożycz aparat Instax i odkryj magię fotografii natychmiastowej! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór aparatów Instax, dzięki czemu z łatwością dopasujesz model do swoich potrzeb i okazji.

Dlaczego warto wypożyczyć aparat Instax?

 • Natychmiastowe zdjęcia: Aparaty Instax drukują zdjęcia od razu po zrobieniu zdjęcia, dzięki czemu możesz dzielić się nimi z bliskimi w mgnieniu oka.

 • Łatwość obsługi: Obsługa aparatów Instax jest niezwykle prosta, co czyni je idealnymi dla osób w każdym wieku, nawet dla dzieci.

 • Unikalny styl: Zdjęcia z aparatów Instax mają charakterystyczny, retro styl, który z pewnością nada Twoim fotografiom niepowtarzalny charakter.

 • Idealne na imprezy i wydarzenia: Aparaty Instaxidealne na imprezy, wesela, urodziny i inne wydarzenia rodzinne. Pozwalają na uchwycenie ulotnych chwil i dzielenie się nimi z gośćmi na bieżąco.

 • Szeroki wybór modeli:  Oferujemy 10 różnych modeli aparatów Instax, dzięki czemu z łatwością znajdziesz idealny dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór aparatów Instax, od klasycznych modeli Mini i Square po bardziej zaawansowane modele z funkcjami takimi jak filtry, ramki czy Bluetooth  

 • Konkurencyjne ceny: Gwarantujemy najniższe ceny wypożyczenia aparatów Instax we Wrocławiu.

 • Łatwy odbiór i zwrot: Możesz odebrać aparat osobiście w naszym punkcie lub zamówić go z dostawą kurierem.

 • Profesjonalna obsługa: Nasz zespół chętnie pomoże Ci w wyborze odpowiedniego aparatu i odpowie na wszystkie pytania.

 

Nie czekaj dłużej i wypożycz aparat Instax już dziś!

HQ Fotolab Wypożyczalnia aparatów natychmiastowych typu polaroid Instax Wrocław

 Aparat Instax Mini 7S jest prosty w obsłudze. Wypożycz aparat Instax na event, do gry miejskij, na spotkanie firmowe lub inne okazje! Dzięki pokrętle regulacji jasności aparat Instax Mini 7S  określa najlepszy poziom jasności dla zrobienia zdjęcia i informuje użytkownika o odpowiednim ustawieniu poprzez zaświecenie lampki.  Wbudowany flesz zapewnia dobra edoświetlenie zdjęć. 

Wypożycz aparat Instax Mini 7S

WYPOŻYCZ APARAT

Jeszcze większe możliwości w aparacie Instax Square SQ1. Zaprojektowany, by przyciągać wzrok, aparat Instax Square SQ1 łączy w sobie prostotę i funkcjonalność Pozwala bez wysiłku tworzyć klimatyczne, kwadratowe zdjęcia, które zapewnią wiele niezapomnianych wrażeń na każdym wykonanym ujęciu. Jeszcze wieksze selfi z wbudowanym lusterkiem. Wykonanie Twoich selfie staje się jeszcze bardziej prostrze, zaś kwadratowy format odbitki pozwala pomieścić w kadrze jeszcze więcej twarzy.

Wypożycz aparat Instax Square SQ1

WYPOŻYCZ APARAT

Wypożycz stylowy aparat Instax Square SQ6 aparat na każdą okazję!   Ma mnóstwo prostych w obsłudze, kreatywnych trybów, które zamienią Twoją codzienną fotografie  w wielką przygodę. Obok trybów Selfie i Automatyczna ekspozycja znajdziesz w nim również opcje makro i krajobraz. Umieszczone z przodu aparatu lusterko do selfie pomaga w wykonywaniu zdjęć portretowych.   Zdjęcia z aparatu Instax Square SQ6 przypominają wielkością zdjęcia z aparatów Polaroid.

Wypożycz aparat Instax Square SQ6

WYPOŻYCZ APARAT

Wypożycz i zrób piękne ujęcia dzięki aparatowi Instax Wide 300. Aparat idelanie nadeje się do robienia zdjęć grupowych. Odważny, czarny, w stylu vintage – Instax Wide 300 z szerokim kadrem Dzięki zaokrąglonym kształtom aparat świetnie mieści się w ręce, a ekran LCD z tyłu pozwala mieć zawsze oko na to, co dzieje się przed obiektywem. Jasny i przejrzysty wizjer idealnie odwzorowuje kadr a mocna automatyczna lampa błyskowa idealnie doświetla każdą fotografowaną scenę.

Wypożycz aparat Instax Wide 300

WYPOŻYCZ APARAT

kaucja zwrotna

cena wypożyczenia

za 1 dobę

200zł

50zł

Największa wypożyczalnia aparatów fotograficznych Instax Wide 300 Wrocław

WYPOŻYCZ APARAT

Aparat
Fujifilm Instax Wide 300

Wkłady Instax Wide 1x10 w cenie 59,90zł 

Wkłady Instax Wide 2x10 w cenie 99,90zł 

Sprawdź ofertę

Wywołanie zdjęć w stylu POLAROID i INSTAX Mini, Wide lub Square

Co w przypadku kiedy nie masz aparatu Instax. Nie zdążyłeś wypożyczyć Instaxa lub kosz wypożyczenia aparatów był zbyt wysoki?

Jako jedyni wykonujemy zdjęcia przypominające wyglądem i wielkością zdjęcia wykonane przez aparaty Instax i Polaroid. Nie musisz kupować drogich wkładów do Instaxa. Wystarczy twój telefon komórkowy lub aparat cyfrowy. Prześlij do nas swoje zdjęcia wykonane telefonem komórkowy lub aparatem cyfrowym, a my przygotujemy i wywołamy zdjęcia łudząco przypominające zdjęcia z Polaroida czy Instaxa a mniej niż połowa ceny zwykłych zdjęć z aparatów Instax lub Polaroid. Możesz wykonać dowolną ilość kopii jednego zdjęcia. Wywołujemy zdjęcia w stylu Polaroid 600, Polaroid Spectra, Instax Mini, Instax Wide i Instax Square. Nasze zdjęcia w stylu polaroid są wyjątkowe. Każde zdjęcie jest z osobno kadrowane i dopasowywane do rozmiaru wybranego przez klienta a następnie wywoływane na najlepszym papierze Fujifilm. Każde zdjęcie jest ręcznie docinane do odpowiedniego wymiaru. Zdjęcia wywołujemy od 1 sztuki.

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2024 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX