© 2016-2022 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław
 Mapa dojazdu HQ Fotolab Wrocław

Celebrowanie życia ukochanej osoby, która niedawno odeszła, zaczyna się od przypomnienia jej obecności i znalezienia sposobów na ożywienie takich wspomnień. Jednym z najbardziej gustownych sposobów personalizacji ich nagrobków jest wykorzystanie portretów pamiątkowych an foto ceramice.

 

Jakie zdjęcie na grób?

Zdjęcie nagrobkowe na pomnik możemy wykonać ze starego zdjęcia, z dowodu osobistego, legitymacji z innego zdjęcia lub z negatywu lub slajdu. Możemy też wykonać zdjęcia na grób z skanu innego zdjęcia lub z innej porcelany.

 

Jak się robi zdjęcia na porcelanie?

Zdjęcia na fotoceramice są wypalane bardzo wysokiej temperaturze na najlepszej włoskiej porcelanie przy użyciu specjalnie do tego przeznaczonych tonerów do zdjęć na pomnik a następie wypalanie w wysokotemperaturowych piecach. Gwarantuje to doskonałą jakość i wieloletnią trwałość.

Zdjęcie na fotoporcelanie wykonywane jest po akceptacji projektu przez klienta.

Projket wykonywany jest w cenie porcelany.

 

Czas wykonania zdjęć nagrobkowych: od 10dni roboczych.

 

W okresach wrzesień- listopad czas realizacji zamówień może się wydłużyć.

Zdjęcia na pomnik. Zdjęcia nagrobkowe na fotoporcelanie Wrocław.  

ZAMÓW E-MAIL

FORMULARZ

HQ Fotolab Zdjęcia nagrobkowe. Fotoporcelana na pomnik. Zdjęcia na porcelanie. Wrocław.

Cena zdjęć na pomnik na fotoporcelanie? 

 

Cena zdjęć nagrobkowych na pomnik w standardowych rozmiarach to 179zł za zdjęcie czarno - białe. Cena obejmuje wykonanie projketu porelany, retusz zdjęcia i usunięcie tła. Wykonujemy też zdjęcia na fotopocelanie w kolorze sepii  i kolorowe. Cena zdjęć nagrobkowych w sepii w klasycznych rozmiarach np. 8x11cm to 199zł. Za zdjęcie kolorowe  na fotoporcelanie trzeba zapłacić 249zł. Cena zdjęć nagrobkowych dotyczy rozmiarów od 7x6cm od rozmiaru 9,2x12,5cm w owalu bez obwoluty. Wokół zdjęcia może być umieszczona obwoluta złota lub srebrna.

Cena obwoluty wokół zdjęcia nagrobkowego to dodatkowe +29zł do ceny fotoporcelany. W ofercie posiadamy ponad 25 różnych rozmiarów fotoporcaleny zarówno owalnej jak i prostokątne.  

      

Maksymalny rozmiar zdjęcia nagrobkowego jaki wykonujemy na fotoporcelanie to 30x40cm. Obwolutę na zdjęciu nagrobkowym dobiera się do kutych liter, a także do koloru elementów ozdobnych znajdujących się na pomniku. Jest też możliwość wysłana zdjęć nagrobkowych mna wskazay aders jak i odbioru zdjecia na pomnik we Wrocławiu. Koszt wysyłki fotoporcelany to 17zł paczkomatem Inpost , kurier DPD 25zł. 

Płatność za fotoporcelanę z góry po akceptacji projektu porcelany. Wykonujemy również zdjęcia nagrobkowe w krysztale. Cena zdjęcia w krysztale zaczyna się do 389zł za format 9x12cm. Pełna oferta wraz cenami zdjęć nagrobkowych znajduje się w cenniku usług zdjęć na pomnik na foto porcelanie i krysztale.

Jak zamontować zdjęcie nagrobkowe do pomnika?

 

Są dwa sposoby montażu zdjęć nagrobkowych na pomnik. Montaż fotoporcelany nagrobkowej jest niezwykle prosty. Każdą fotografię nagrobkową na porcelanie jaki i na krysztale można zamocować do pomnika specjalistyczną taśmą klejącą 3M VHB 5952 (dwustronna akrylowa taśma klejąca taśma piankowa Heavy Duty). Umożliwia to natychmiastowe i trwałe umocowanie do nagrobka. Taśma jest całkowicie odporna na warunki atmosferyczne, a producent (3M) zapewnia, że nie straci właściwości przez kilkadziesiąt lat.

Fotografie na porcelanie można też bezpiecznie przykleić za pomocą kleju kamieniarskiego silikonowego. Umożliwia on proste i szybkie przyklejenie płytki porcelanowej na nagrobku. 

 

Zdjęcia na krysztale Wrocław

Jak zamontować kryształ zdjęcie nagrobkowe do pomnika?

 

Dzięki taśmie montażowej fotoporcelana lub fotokryształ są natychmiast gotowe do przyklejenia na nagrobek. Nie potrzeba żadnych dodatkowych klejów. Wystarczy zerwać folię zabezpieczającą i przycisnąć zdjęcie do tablicynagrobkowej. Nie wymaga zabezpieczania przed przesunięciem. Idealna dla indywidualnych klientów  chcących samodzielnie zamontować zdjęcie. Produkt absolutnie wytrzymały nawarunki atmosferyczne. Producent gwarantuje niezmienne właściwości taśmy przez wiele dziesięcioleci. Taśma sprawdzi się z wieloma różnymi materiałami, np.: stalą, aluminium, szkłem, a zmodyfikowany akrylowy klej pozwala ponadto na używanie jej do łączenia na powierzchniach lakierowanych proszkowo i tworzyw sztucznych.

Aplikacja taśmy jest prosta, nie wymaga specjalnego przygotowania powierzchni, i nie pozostawia zabrudzeń. Połączenie jest estetyczne.

 

Zjecie na pogrzeb. Zdjecie zmarłej osoby w ramce na urnę lub trumnę

Zdjęcie w ramce przy  trumnie lub urnie.

Wykonujemy fotografie nagrobkowe w ramce które mozna postawić przy urnia lub trumnie. Zdjęcia wykonujemy do formatu 15x21cm do 21x30cm. Zdjęcia pogrzebowe przedstawiające portret zmarłej osoby wykonujemy z drobnym retuszem. Zdjęcia przy urne możemy wykonać zarówno z pliku cyfrowego jaki i reprodukcję zdjęcia ze starego zdjęcia. Na życzenie możemy poprawić zdjęcie, wykadrować, usunąć tło z zdjecia za dodatkową opłatą. Usługę wykonujemy w przeciągu 2-3h. 

Zdjęcie na trumnę możemy wywołać w kolorze oraz jako czarno-białe. Na miejscu dobierzesz odpowiednią ramkę do zdjęcia.  Zdjęcie takie może zostać ustawione obok trumny czy urny. Zdjęcia pełnią rolę pamiątkową po zmarłej osobie.

Zdjęcie na pomnik w krysztale. Zdjęcie nagrobkowe w szkle.

Zdjęcie na pomnik w krysztale.

Wykonujemy fotografie na pomnik w krysztale od formaty 9x12cm do 50x70cm. 

Płyta szklana, na której wykonane jest zdjęcie w krysztale, jest zupełnie pozbawiona zniekształceń optycznych, może być wykańcza ozdobnym rantem skośnym lub szlifem na brzegach. Możemy wykonać zdjęcia w krysztale  zarówno kolorowe jak i czarno-białe oraz w kolorach sepii. Wielokrotnie wypalamy je w bardzo wysokiej temperaturze w piecach ceramicznych na najlepszych gatunkowo materiałach renomowanych firm. Taki proces zapewnia im długowieczność i trwałość obrazu. Przed wykonaniem zdjęcia w krysztale otrzymujesz projekt do akceptacji. Gotowe zdjęcie nagrobkowe w krysztale posiada w zestawie taśmę montażową VHB 3M odporną na warunki atmosferyczne do prostego samodzielnego przyklejenia na pomniku. Czas oczekiwania na wykonanie zdjęcia w krysztale to około 14dni.

Klej sylikonowy kamieniarski do przklejenia porcelany do pomnika

Klej sylikonowy kamieniarski do przyklejenia porcelany do pomnika NOWOŚĆ!!

Klej silikonowy do przyklejenia porcelany do pomnika. Klej bezbarwny w tubce o pojemności 7ml. Sprawdzony klej umożliwiającym w prosty i szybki sposób umieszczenie płytki porcelanowej na nagrobku. Klej do porcelany jest wodoodporny i mrozoodporny. Zaletą kleju jest szybki czas schnięcia, a dzięki swojej bezbarwnej konsystencji jest prawie niewidoczny. Cena kleju do porcelany to 9,90zł/szt. Klej sprzedawany wyłącznie w zestawie z porcelaną.

Sposób użycia kleju do przyklejenia porcelany do pomnika

Przed przyklejeniem zdjęcia nagrobkowego należy dokładnie odtłuścić i wysuszyć samą porcelanę oraz miejsce docelowe na pomniku. Przy montażu płytki ceramicznej w pionie zdjęcie nagrobkowe należy przytrzymać 1-2 dni taśmą samoprzylepną np. malarską. Usuń ewentualny nadmiar silikonu. Klejenie foto porcelany na płycie nagrobka wykonuj tylko kiedy jest sucho i w temperaturze powyżej 10 stopni Celsjusza. Czas utwardzanie kleju to 2mm/dobę.

Skład kleju i uwagi

Zawiera N-(3-(trimethoxysily)propyl) ethylenediaminę. Klej jest wytrzymały na temperatury od minus 40 do plus 120 stopni. Klej może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi!

Zdjęcie na pomnik na nowoczesnej Włoskiej porcelanie 1mm 

Jako jedni pierwszych zakładów proponujemy fotografie na pomnik na nowoczesnej, Włoskiej, ultra cienkiej porcelanie. Grubość zdjęcie na porcelanie to około 1mm. Cienkie zdjęcia nagrobkowe dostępne są w dwóch formatach: owalnym i prostokątnym. Wykonujemy zdjęcia od formatu 6x8cm do formatu 13x18cm. Są to nowoczesne włoskie płytki, wykonane ze specjalnej białej, trwałej i błyszczącej porcelanie. Zdjęcia wykonane na tych płytkach są nowoczesne i wyjątkowo. Cienka płytka wypalana jest w bardzo wysokiej temperaturze w piecach ceramicznych co zapewnia jej długowieczność i trwałość obrazu. Przed wykonaniem zdjęcia na pomnik otrzymujesz  projekt do akceptacji. Gotowe zdjęcie nagrobkowe w płytce w łatwy sposób można zamontować na pomniku klejem kamieniarskim odpornym na warunki atmosferyczne. Cena zdjęcie na pomnik na cienkiej Włoskiej porcelanie od 269zł. Czas oczekiwania na wykonanie zdjęcia w krysztale to około 10dni.

Wzory garniturów i ubrań do podmiany ciała w zdjęciu na porcelanie

 • kolorowanie zdjecia czarno-białego 59zł
 • podmiana ciała na garnitur lub ubranie wg. wzoru 59zł
 • połączenie dwóch osób na jednej fotoporcelanie 59zł
 • wykonanie samego projektu lub dodatkowy projket 59zł 
 • dopłata do usługi  EXPRESS (do 4dni roboczych)  99zł
HQ Fotolab Zdjęcia nagrobkowe. Fotoporcelana. Zdjęcia na porcelanie. Wrocław. Usługi|

Odpłatnie wykonujemy

 • retusz pieczątek, nitów i zszywaczy na zdjęciu nagorobowym 
 • retusz twarzy (np.: zmarszczek)
 • zmiana profilu twarzy na zdjęciu
 • zmiana tła na zdjęciu nagrobkowym
 • retusz zniszczeń (plam, załamań, zagięć itp.)
 • skanowanie zdjęcia z dokumentów, innego zdjęcia, negatywu
HQ Fotolab Zdjęcia nagrobkowe. Fotoporcelana. Zdjęcia na porcelanie. Wrocław. Usługi

Bezpłatnie wykonujemy projket

 • reprodukcja zdjęcia 21x30cm 29,90zł
 • usunięcia tła, retusz zniszczeń i zanieczyszczeń  20zł
 • czas wykonania  2-3h
HQ Fotolab Zdjęcia nagrobkowe. Fotoporcelana. Zdjęcia na porcelanie. Wrocław. Zdjęcie do Urny

Zdjęcie w ramce na urnę

Dodatkowe usługi

Wywołanie zdjęć online Wrocław

Napisz do nas: biuro@hqfotolab.pl     lub    zadzwoń   (+48) 731 755 377

Zamów zdjęcia PREMIUM przez  

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
:

Formularz kontaktowy

Powiedzenie „ zdjęcie jest warte tysiąca słów ” brzmi szczególnie trafnie, gdy wybieramy pamiątkowe zdjęcie, które oddaje istotę ukochanej osoby.

 

Wybrane zdjęcie posłuży jako wizualne przypomnienie fizycznych cech ukochanej osoby za każdym razem, gdy ktoś odwiedzi jej grób.

 

Oto kilka wskazówek, o których należy pamiętać przy wyborze zdjecia na nagrobek:

 

 • unikaj przyciętych zdjęć

 • upewnij się, że zdjęcie jest ostre, dobrze oświetlone i możesz zobaczyć szczegóły ich twarzy

 • wybierz zdjęcie, które wygląda naturalnie

 • unikaj zdjęć, które są nadmiernie przesycone lub poprawione.

 • zwróć uwagę na tło

Jakość i trwałość zdjęć nagrobkowych na pomnik.

 

Nasze zdjęcia na porcelanie są wysokiej jakości i gustowne. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, aby spełnić Twoje wymagania.

Korzystając z naszego specjalistycznego sprzętu i oprogramowania, jesteśmy w stanie cyfrowo poprawiać pofałdowane lub wyblakłe fotografie, retuszować zdjęcia i usuwać tła. Możemy także zmieniać zdjęcia na czarno-białe lub sepię, aby uzyskać wysokiej jakości obraz przedstawiony dokładnie w wybrany przez Ciebie sposób. Nasze porcleany pamiątkowe ze zdjęciami są wypalane w temperaturze 850 stopni, co zapewnia długą ochronę przed blaknięciem i zarysowaniem, charakteryzują się wysoka odpornością na promieniowanie UV oraz uszkodzenia chemiczne i mechaniczne (odporność na ścieranie).

Zdjęcia pamiątkowe na porcelanie dla zwierzaków.

 

Utrata zwierzaka jest naprawdę bolesnym, a dla niektórych nawet druzgocącym wydarzeniem w naszym życiu. Stworzenie trwałej pamięci o nich poprzez dodanie nagrobka do miejsca ich ostatniego spoczynku, może być bardzo korzystne dla Nas w początkowym okresie żałoby. Dzieje się tak dlatego, że hołd nie tylko honoruje życie utraconego towarzysza, ale także daje nam miejsce, w którym możemy oddać im szacunek, medytować ze świadomością, że ich ziemska istota jest blisko, lub po prostu zastanowić się nad wspólnymi szczęśliwymi chwilami. Dodanie punktu wizualnego, takiego jak zdjęcie na porcelanie dla zwierzaka, może pomóc w dalszym połączeniu się z życiem i pamięcią naprawdę niezapomnianego przyjaciela.

Wskazówki dotyczące zdjęcia pamiątkowego na nagrobek

Rodzaj usługi
Kolor zdjęcia
Wybór zapytania
Treść wiadomości:
Dodaj plik
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje pytanie. Sprawdzi SPAM w swojej skrzynce poczowej. Przypuszczanie tam ją znajdziesz.