© 2016-2022 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław
 Mapa dojazdu HQ Fotolab Wrocław

Nie zapisuj żadnych nowych danych na dysku, kartę pamięci przed odzyskaniem danych. Nagrywanie danych nośnik z którego chcemy odzyskać zdjęcia może spowodować bezpowrotne skasowanie zdjęć, które chcemy odzyskać.

HQ Fotolab Odzyskiwanie zdjęć z karty

WAŻNE  w odzyskiwaniu zdjęć

  1. Nie doprowadzaj do sytuacji, w której wciąż fotografujesz, a bateria w aparacie cyfrowym jest na wyczerpaniu. Zmień baterię na w pełni naładowaną odpowiednio wcześniej. Zapis zdjęcia na karcie pamięci i równoczesne wyłączenia się aparatu z powodu braku energii może się zakończyć uszkodzeniem karty. ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w czasie fotografowania aparatem w niskich temperaturach.

  2. Nie wyłączaj aparatu w czasie zapisu z zdjęć na karcie pamięci – np. w sytuacji kiedy masz całkowicie wypełniony bufor aparatu i potrzeba kilku lub kilkunastu sekund, żeby zdjęcia zapisały się na karcie. 

  3. Jeżeli zauważysz awarię pamięci w aparacie – karta nie chce się odczytać – nie formatuj jej, nie kasuj i co najważniejsze – nie zapisuj nowych zdjęć. Włóż nową karte do aparatu cyfrowego, a tę pozostaw.

HQ Fotolab Odzyskiwanie filmów z karty pamięci Wrocław

Jak postępować by nie utracić zdjęć z karty pamięci aparatu lub telefonu?

  • Telefonu (telefonów z systemem Windows Mobile, Symbian, Android oraz iPhone OS)

  • Pamięci USB

  • Kart pamięci:

- Compact Flash
- SD (Secure Digital)

- SDHC

- MicroSD

- MiniSD

- MMC

- MMC +PLUS

- Memory Stick

- MS Duo

- M2

- XD Picture Card

- uszkodzone płyt CD

- uszkodzone płyt DVD

Hq fotolab Odzyskiwanie danych karty pamięci Wrocław

Zdjęcia i dane odzyskujemy z każdego nośnika

Koszty odzyskania zdjęć to zaledwie 0,29zł

za 1MB danych.

Skasowałeś przypadkowo zdjęcia lub filmy z wakacji, ważnej rodzinnej uroczystości, ślubu, komunii chrztu sesji fotograficznej?
Odzyskujemy dane z kart pamięci aparatów cyfrowych i telefonów komórkowych. Jeśli przypadkowo skasowałeś zdjęcia lub wykonałeś format swojej karty, powstały błąd podczas odczytu przez usb zapraszamy lub podczas awarii zasilania, jeśli nic więcej nie zrobisz Twoje dane są jeszcze uratowania.

 

Jak odzyskujemy zdjęcia z kart pamięci?

Używamy do tego sprawdzonych metod i programów do odzyskiwania zdjęć cyfrowych zapisanych na dowolnym nośniku. Poza przypadkami losowymi, jak uszkodzenie systemu plików czy awaria karty pamięci w aparacie cyfrowym lub telefonie odzyskujemy zdjęcia również wtedy, gdy zawiedzie czynnik ludzki – np. w momencie przypadkowego usunięcia zdjęć, omyłkowego sformatowania pendrive'a lub karty pamięci zamontowanej w dowolnym urządzeniu (np. laptopie lub komputerze). Głębokie odzyskiwanie danych pozwala całkowicie odzyskać utracone pliki, zdjęcia, dokumenty, filmy po usunięciu, sformatowaniu, utracie partycji, awarii systemu operacyjnego, ataku wirusa i innych scenariuszach utraty danych. Zapewnimy kompleksowe rozwiązanie do odzyskiwania plików, aby odzyskać wszystkie utracone dane z dysku twardego, dysku flash USB, karty SD, aparatu cyfrowego i innych dysków wymiennych itp. 

Odzyskiwanie zdjęć z karty pamięci aparatu, telefonu, dysku.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

HQ Fotolab Odzyskiwanie zdjęć z karty pamięci z aparatu Wrocław
Wywołanie zdjęć online Wrocław

Napisz do nas: biuro@hqfotolab.pl     lub    zadzwoń   (+48) 731 755 377

Zamów zdjęcia PREMIUM przez  

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
:

Dowolny HTML, CSS i JS