Najnowsze artykuły

22 czerwca 2024
Jeśli posiadasz aparat Instax i regularnie robiłeś zdjęcia, zapewne zdajesz sobie sprawę, że korzystanie z oryginalnych wkładów fotograficznych może być kosztowne. Dobrą wiadomością jest jednak to, że istnieją zamienniki wkładów
08 czerwca 2024
Planujesz składać wniosek na nowy dowód osobisty i chciałbyś się dowiedzieć, jakie dokumenty będą Ci potrzebne oraz jak długo będziesz musiał czekać? W takim razie ta publikacja jest dla Ciebie!
05 czerwca 2024
Szukasz informacji na temat zdjęć do legitymacji studenckiej? Nie musisz już dłużej szukać! W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na ten temat. Od wymagań dotyczących zdjęcia, po
Zastanawiasz się, jakie kubki z napisami cieszą się największą popularnością? Odkryj najczęściej wybierane wzory i napisy na kubkach w naszym artykule!
27 maja 2023

Kubki z napisami - jakie wzory cieszą się największą popularnością?

Zastanawiasz się, jakie kubki z napisami cieszą się największą popularnością? Odkryj najczęściej wybierane wzory i napisy na kubkach w naszym artykule!

 

Jeśli szukasz pomysłu na prezent lub chcesz urozmaicić swoją kolekcję kubków, warto zastanowić się nad kubkami z własnymi napisami. W tym artykule dowiesz się, jakie wzory i napisy cieszą się największą popularnością i jakie kubki warto wybrać.

 

 

Kubki z motywacyjnymi napisami.

 

Kubki z motywacyjnymi napisami to jedne z najczęściej wybieranych przez klientów. Wśród popularnych napisów znajdują się m.in. "Keep calm and carry on" (Zachowaj spokój i nie przerywaj), "Good vibes only" (Tylko dobre wibracje), "Dream big" (Miej wielkie marzenia), "Stay positive" (Pozostań pozytywny) czy "Be happy" (Bądź szczęśliwy). Takie kubki często są wybierane jako prezent dla bliskiej osoby, która potrzebuje dodatkowej motywacji i wsparcia. Warto zwrócić uwagę na jakość wykonania kubka oraz na to, czy napis jest trwały i nie będzie się ścierał po kilku użyciach.

 

 

Kubki z kultowymi cytatami z filmów i seriali.

 

Kubki z kultowymi cytatami z filmów i seriali to kolejny trend wśród kubków z napisami. Wśród popularnych cytatów znajdują się m.in. "May the force be with you", Niech "Moc będzie z tobą" z Gwiezdnych Wojen, "Winter is coming" z Gry o Tron, "I'll be back", "Hasta la vista, baby" z Terminatora czy "Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania" z Pulp Fiction. Takie kubki są często wybierane przez fanów danego filmu lub serialu i stanowią ciekawą ozdobę dla każdego miłośnika popkultury. Warto jednak pamiętać, żeby wybierać kubki z licencjonowanymi cytatami, aby uniknąć problemów z prawami autorskimi.

 

 

Kubki z zabawnymi napisami i memami.

 

Kubki z zabawnymi napisami i memami to kolejny hit wśród kubków z napisami. Wśród popularnych memów znajdują się m.in. "Keep calm and carry on" czy "Much doge" - towarzyszy memowi z popularnym zdjęciem Shiba Inu, który patrzy na nas z lekko skrzyżowanymi oczami. . Takie kubki są często wybierane przez osoby, które lubią się uśmiechać i nie traktują życia zbyt poważnie. Warto jednak pamiętać, żeby wybierać kubki z napisami, które nie obrażają nikogo i nie są w złym guście.

 

 

Kubki z napisami związane z hobby i zainteresowaniami.

 

Jednym z najczęściej wybieranych rodzajów kubków z napisami są te związane z hobby i zainteresowaniami. Na przykład, dla miłośników kawy i herbaty popularne są kubki z napisami "But first, coffee" lub "Tea is always a good idea" czy "Kawa i futrzaki - moje ulubione towarzystwo" dla  miłośników zwierząt. Dla fanów gier komputerowych i popkultury popularne są kubki z motywami znanymi z filmów, seriali czy gier. Dla osób zainteresowanych sportem, kubki z napisami związane z ich ulubioną dyscypliną są idealnym wyborem np. "Kawa i sport - moje dwie największe pasje".

 

 

Kubki z personalizowanymi napisami i imionami.

 

Oprócz kubków z gotowymi napisami, coraz większą popularnością cieszą się kubki z personalizowanymi napisami i imionami. Można na nich umieścić dowolny tekst, np. imię i nazwisko, sentencję czy datę ważnego wydarzenia. Taki kubek może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby lub jako pamiątka z ważnej okazji. Warto zwrócić uwagę na jakość wykonania i trwałość nadruku, aby kubek mógł służyć przez długi czas.

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2024 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX