Najnowsze artykuły

21 lutego 2024
Czy zdjęcie jest konieczne w przypadku komisji wojskowej? Jakie są wymagania? Przygotowanie do komisji wojskowej może być stresujące, a jednym z pytań, które mogą się pojawić, jest to, czy zdjęcie
20 lutego 2024
Wynajem aparatu Fujifilm Instax jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą uwiecznić chwile i natychmiast otrzymać fizyczną kopię zdjęcia. Jednak przy takiej decyzji istnieje kilka kluczowych parametrów, które warto wziąć
15 lutego 2024
Sprawdzenie wyników losowania wiz USA - o tym dowiesz się już w poniższym artykule. Jeśli czekasz na wiadomość o wygranej i nie możesz doczekać się odpowiedzi, jest kilka sposobów, aby
Magia fotografii natychmiastowej: jak zdjęcia polaroidowe podbiły nasze serca.
22 maja 2023

Najlepsze pomysły na kubek z nadrukiem na Dzień Mamy

Szukasz idealnego prezentu na Dzień Mamy? Spersonalizowany kubek ze specjalnym napisem lub zdjęciem to przemyślana i praktyczna opcja. Sprawdź nasze najlepsze pomysły na niestandardowe kubki!

 

Jeśli szukasz idealnego prezentu na Dzień Mamy, spersonalizowany kubek z wyjątkową wiadomością lub zdjęciem to przemyślana i praktyczna opcja. Sprawdź nasze najlepsze pomysły na kubki z nadrukiem!

 

 


Kubek „Najlepsza mama wszechczasów” ze zdjęciem Ciebie i Twojej mamy.

 

Pokaż swojej mamie, jak bardzo ją kochasz, za pomocą spersonalizowanego kubka ze wspólnym zdjęciem. Dodaj tekst „Najlepsza mama wszechczasów” lub „Kocham cię Mamo”, aby uczynić go wyjątkowym. Za każdym razem, gdy delektuje się poranną kawą lub herbatą, przypomni jej się o waszej szczególnej więzi.

 

Kubek z napisem „Kocham moją Mamę” z motywem w kształcie serca.

 

Wzór w kształcie serca to klasyczny sposób na okazanie miłości i uznania dla mamy. Wybierz zdjęcie, na którym oboje się przytulacie lub trzymacie za ręce i dodaj tekst „Kocham cię Mamo” piękną czcionką. Ten projekt z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy za każdym razem, gdy użyje swojego nowego kubka.

 

 

Kubek „Mama pełna energi” z motywem kawy lub herbaty.

 

Jeśli Twoja mama jest miłośniczką kawy lub herbaty, rozważ projekt kubka „Mama pełna energii” na jej spersonalizowany kubek. Możesz dodać uroczą grafikę przedstawiającą filiżankę do kawy lub czajnik wraz z napisem „Mama pełna energii” pisanym pogrubionymi literami. Możesz nawet dodać logo jej ulubionej kawy lub herbaty, aby było wyjątkowe. Ten projekt jest idealny dla mamy, która potrzebuje porcji kofeiny na dobry początek dnia!

 

 

Kubek „Dzięki, że zawsze tam jesteś” z motywem kwiatowym.

 

Okaż wdzięczność za miłość i wsparcie, jakie dała Ci mama, za pomocą spersonalizowanego kubka z pięknym kwiatowym wzorem. Możesz wybierać spośród różnych grafik kwiatowych i dodać stylową czcionką tekst „Dziękujemy, że zawsze tam jesteś”. Ten projekt jest idealny dla mamy, która kocha przyrodę i lubi relaksować się przy filiżance herbaty lub kawy.

 

 

Kubek „Dobrego Dnia Matki” z rodzinnym kolażem zdjęć.

 

Spersonalizowany kubek z rodzinnym kolażem zdjęć to świetny sposób, aby pokazać swojej mamie, jak bardzo ją kochasz i doceniasz. Wybierz ulubione zdjęcia rodzinne i ułóż je w kształcie serca lub w inny kreatywny sposób. Dodaj tekst „Dobrego Dnia Matki” lub specjalną wiadomość, aby była jeszcze bardziej wymowna. Twoja mama z przyjemnością zacznie dzień od filiżanki kawy lub herbaty i przypomnienia wszystkich szczęśliwych wspomnień, które razem dzieliliście.

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2023 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX