© 2016-2022 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  (I piętro)   

Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław
 Mapa dojazdu HQ Fotolab Wrocław
Wykonywanie odbitek z starych zdjęć. Zdjęcie ze zdjęcia. Retusz starych zdjęć.

Czy można zrobić odbitkę zdjęcia ze zdjęcia?

 

Jeśli potrzebujesz wykonać odbitki ze zdjęć a nie masz orginalnego negatywu lub pliku cyfrowego, a Twoje stare zdjęcie masz przyklejone do albumu to zgłoś się do nas a my w naszym laboratorium fotograficznym wykonamy reprodukcję zdjęcia ze zdjęcia.  Na życzenie poprawimy kolory, uzupełnimy brakujące detale, lub otrzymasz zdjęcie jak najbardziej zbliżone do oryginału.

W cenie reprodukcji zdjęcia ze zdjęcia:

  • wykonamy kadrowanie zdjęcia

  • poprawimy koloru i kontrasty na zdjęciu

  • wydobędziemy szczegóły z cień lub przyciemnimy zdjęcie

  • wyostrzymy zdjęcie

  • usuniemy drobne rysy i kurz ze zdjecia

  • powiększamy stare zdjęcie

 

Dowolny HTML, CSS i JS

Zdjęcie ze zdjęcia. Powiększenia i reprodukcje zdjęć. 

 

Wykonujemy na miejscu kopie zdjęć ze zdjęcia. Możemy wykonać zdjęcie ze zdjęcia w skali 1:1 lub powiększenie starych zdjęć do formatu 21X30cm. Na życzenie możemy przerobić zdjęcie na czarno-białe lub sepie. Zdjęcia ze zdjęcia wykonujemy również z nietypowych nośników jak płytka szklana. Pomagamy starym zdjęciom odzyskać starą świetność. 

Za dodatkową opłatą wykonujemy retusz zdjęć, możemy przywrócić kolor zdjęciu lub usunąć zniszczenia na zdjęciu, odzyskać utracone fragmenty zdjęcia.

Cena reprodukcji zdjęcia ze zdjęcia od 10,90zł

Wywołanie zdjęć online Wrocław

Napisz do nas: biuro@hqfotolab.pl     lub    zadzwoń   (+48) 731 755 377

Zamów zdjęcia PREMIUM przez  

Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
:

Oczywiście jest możliwości wykoania zdjeći ze zdjęćia. Wszystkie zdjęcia w formie papierowaej możema zeskanować, wykonać zdjięcie dla zdjecia i powielić. Jest możeliwość wykoania zjdęcia zdjećia w rozmiarze 1:1, można równierz powiększyć lub zmniejszyć zdięcie a miare potrzeby. Jeżeli zdjęcie są uszkodzone lub zniszczone możemy w szybki sposób przywrócić je do dawnej świetności. Zdjęcie takie można następnie oprawić w ładną ramkę, powieśić na śczanie, postawić ma komodzie lub sprawiść komuś orginalny prezent.

Zdjęcia ze zdjęcia powiększenia

Czy można powiększyć zdjęcie ze starego zdjęcia?

Aby wywołać zdjęcie ze zdjęcia należy przenieść zdjęcie papierowe do wersji elektroniczniej. Można to wykonać na kilka sposobów. Zrobić zdjęcie przy pomocy aparatu fotograficznego, skorzystać z aplikacji i aparatu w telefonie. lub wykość slknowanie na wyskiej jakości skanerze fotograficzny. Najlepszą jakość odbitki, kolorystykę i ostrość zdjęcia ze zdjęcia uzyskamy ze skanera fotograficznego. Zdjęcie następnie musimy wywyłac w fotolabie lub całość zamówienia złożyć w zakładzie fotograficzny 

Wykonywanie reproducji starych zdjęć

Jak wywołać zdjęcie ze zdjęcia?

Cena zdjęcia ze zdjęcia rozpoczyna się od 10,90zł/szt za reprodukcję do formatu 9x13. W cenie reprodukcji jest wykonywany retusz zdjęcia. Usuwane się dobnie zagięcia na fotografii, pęknięcia, zadrapania. Poprawiana jest kolorystych odbitki i zdjęcie jest wyostrzane. Usuwane są drobne plamy z zdjęcia i twarzy osób na fotografii. Większe uszkodzenia, braki w zdjęciu reuszowane są za dodoatkową opłatą z kosultacji z klientem. 

Zdjęcie ze zdjęcia cena. Kopia zdjęcia

Ile kosztuje reprodukcja zdjęcia ze zdjecia?

Wykonanie zdjęcia ze zdjęcia