Wykonanie zdjęcia ze zdjęcia 

Jak odnowić stare zdjęcie?

Odnawianie stary zdjęć

Stare zdjęcia można odnowić nie ingerując w oryginalne zdjęcie. Przenosząc stare zdjęcie na postać elektroniczną przez zeskanowanie zdjęcia na skanerze fotograficznym lub fotografując zdjęcie w odpowiednich warunkach. Następnie używa się programów graficznych do usunięcia uszkodzeń, zadrapań, ubytków, zagięć, pęknięć, przebarwień na zdjęciach i do poprawy kolorystyki starego zdjęcia. Innym sposobem odnowienia zdjęcie jest retusz starego zdjęcia na samym zdjęciu. Jest to dużo trudniejsze, bo wymaga od retuszera umiejętności konserwatorskich i artystycznych. Braki lub ubytki na starym zdjęciu uzupełnia się papierem a następnie retuszuję się zdjęcia farbami lub specjalnymi korektorami tak aby zdjęcie zachowało swój klimat i kolorystykę, a korekta nie odbiegała klimatu zdjęcia i była w jak najmniejszym stopni widoczna. Odnawianie zdjęć w ten sposób jest bardziej pracochłonne i kosztowne niż retusz cyfrowy zdjęcia oraz wymaga dużych umiejętności.  

Ile kosztuje reprodukcja zdjęcia ze zdjęcia?

Zdjęcie ze zdjęcia cena. Kopia zdjęcia

Cena zdjęcia ze zdjęcia rozpoczyna się od 13,90zł/szt za reprodukcję do formatu 9x13. W cenie reprodukcji jest wykonywany retusz zdjęcia. Usuwane się dobnie zagięcia na fotografii, pęknięcia, zadrapania. Poprawiana jest kolorystych odbitki i zdjęcie jest wyostrzane. Usuwane są drobne plamy z zdjęcia i twarzy osób na fotografii. Większe uszkodzenia, braki w zdjęciu reuszowane są za dodoatkową opłatą z kosultacji z klientem. 

Jak zrobić zdjęcie ze starego zdjęcia?

Wykonywanie reproducji starych zdjęć

Aby wywołać zdjęcie ze zdjęcia należy przenieść zdjęcie w wersji papierowej do wersji cyfrowej. Można to wykonać na kilka sposobów. Zrobić zdjęcie przy pomocy aparatu fotograficznego, skorzystać z aplikacji i aparatu w telefonie lub wykonać skanowanie na wysokiej jakości skanerze fotograficzny. Najlepszą jakość odbitki, kolorystykę i ostrość zdjęcia ze zdjęcia uzyskamy ze skanera fotograficznego. Zdjęcie następnie musimy wydrukować na drukarce fotograficznej, wywołać w fotolabie lub całość zamówienia złożyć w zakładzie fotograficzny 

Czy można powiększyć zdjęcie ze starego zdjęcia?

Zdjęcia ze zdjęcia powiększenia

Oczywiście że jest możliwości wykonania zdjęcia ze zdjęcia. Wszystkie zdjęcia w formie papierowej można zeskanować, wykonać zdjęcie dla zdjęcia i je powielić. Jest możliwość wykonania zjdęcia ze zdjęcia w rozmiarze 1:1, można wykonac powiększenie zdjecia lub zmniejszyć zdjęcie w miarę potrzeb. Jeżeli zdjęcie są uszkodzone lub zniszczone możemy przywrócić je do dawnej świetności. Zdjęcie takie można następnie oprawić w ładną ramkę, powiesić na ścianie, postawić ma komodzie lub sprawić najbliższej osobie oryginalny prezent.

Uwaga!! Od 17.03 pracujemy tylko do godz. 18:00 

:
Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław

Zamów zdjęcia PREMIUM przez  

Napisz do nas: biuro@hqfotolab.pl     lub    zadzwoń   (+48) 731 755 377

Wywołanie zdjęć online Wrocław

Zdjęcie ze zdjęcia. Powiększenia i reprodukcje zdjęć. 

 

Wykonujemy na miejscu kopie zdjęć ze zdjęcia. Możemy wykonać zdjęcie ze zdjęcia w skali 1:1 lub powiększenie starych zdjęć do formatu 21X30cm. Na życzenie możemy przerobić zdjęcie na czarno-białe lub sepie. Zdjęcia ze zdjęcia wykonujemy również z nietypowych nośników jak płytka szklana. Pomagamy starym zdjęciom odzyskać starą świetność. 

Za dodatkową opłatą wykonujemy retusz zdjęć, możemy przywrócić kolor zdjęciu lub usunąć zniszczenia na zdjęciu, odzyskać utracone fragmenty zdjęcia.

Cena reprodukcji zdjęcia ze zdjęcia od 13,90zł

Dowolny HTML, CSS i JS

Czy można zrobić odbitkę zdjęcia ze zdjęcia?

 

Jeśli potrzebujesz wykonać odbitki ze zdjęć a nie masz orginalnego negatywu lub pliku cyfrowego, a Twoje stare zdjęcie masz przyklejone do albumu to zgłoś się do nas a my w naszym laboratorium fotograficznym wykonamy reprodukcję zdjęcia ze zdjęcia.  Na życzenie poprawimy kolory, uzupełnimy brakujące detale, lub otrzymasz zdjęcie jak najbardziej zbliżone do oryginału.

W cenie reprodukcji zdjęcia ze zdjęcia:

  • wykonamy kadrowanie zdjęcia

  • poprawimy koloru i kontrasty na zdjęciu

  • wydobędziemy szczegóły z cień lub przyciemnimy zdjęcie

  • wyostrzymy zdjęcie

  • usuniemy drobne rysy i kurz ze zdjecia

  • powiększamy stare zdjęcie

 

Wykonywanie odbitek z starych zdjęć. Zdjęcie ze zdjęcia. Retusz starych zdjęć.
HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Fujifilm pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2022 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm