Cennik zdjęć na pomnik nagrobkowy

 

Nasza firma oferuje wysokiej jakości zdjęcia na pomniki nagrobne w konkurencyjnych cenach. Oferujemy różne formaty i wykończenia, takie jak zdjęcia ceramiczne, porcelanowe czy na krysztale. Nasze zdjęcia są odporne na warunki atmosferyczne i posiadają długą żywotność. Zapewniamy szybką realizację zamówień i profesjonalną obsługę klienta. Skontaktuj się z nami, aby poznać nasz szczegółowy cennik zdjęć na pomnik i skorzystać z naszych usług.

Czynniki wpływające na ceny zdjęć na pomnik nagrobkowy?

 

Ceny zdjęć na pomnik nagrobkowy mogą się różnić w zależności od wielu czynników. Wybór odpowiedniego zdjęcia do upamiętnienia bliskiej osoby jest ważnym elementem procesu planowania i projektowania nagrobka. Poniżej przedstawiamy kilka czynników, które wpływają na ceny zdjęć na pomnik:

 

Jakość i rodzaj zdjęcia wpływa na cenę zdjęcia 

 

Jakość i rodzaj zdjęcia są jednymi z najważniejszych czynników wpływających na cenę. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa zwykle będą droższe, ale zapewnią najwyższą jakość i trwałość. Ponadto, rodzaj zdjęcia, takie jak czarno-białe, sepia czy kolorowe, również może wpływać na cenę. W większości przypadków do zdjęcia na pomnik wykorzystywana są zdjęcia z dokumentów zmarłej osoby. Często daje się zdjęcia z imprez rodzinnych, zdjęcia osób na tle krajobrazu lub zdjęcia które upamiętniają zmarłą osobę w szczególnych dla niej momentach jej życia. 

 

Rozmiar i materiał zdjęcia na pomnik

 

Rozmiar i materiał, na którym jest wydrukowane zdjęcie, również wpływają na cenę. Większe zdjęcia nagrobkowe będą droższe niż mniejsze, a wybór materiału, takiego jak porcelana, czy kryształ, może również wpływać na koszt wykonania zdjęcia na pomnik. Klient ma do wyboru dwa rodzaje porcelany nagrobkowej: klasyczną lub porcelanę włoską o grubości 1mmZdjęcia na pomnik nagrobkowy na włoskiej porcelanie są droższe niż zdjęcia na tradycyjnej fotoporeclanie.  

 

Indywidualne projekty zdjęć na pomnik

 

Jeśli chcesz zamówić indywidualny projekt na zdjęciu nagrobkowym, np. dodanie imienia, zmiana tła na własne lub innych elementów personalizacji, może to wpływać na cenę. Złożone projekty wymagają więcej czasu i pracy, co może się wiązać z wyższym kosztem.

 

Dodatkowe usługi zdjęć na pomnik

 

Odpłatnie oferujemy usługę kolorowania zdjęcia czarno-białego w cenie 59zł.

Podmianę ciała na garnitur lub ubranie w dostępnych wzorów w cenie 59zł. 

Połączenie dwóch osób na jednej fotoporcelanie w cenie 59zł + każda kolejna osoba w cenie 49zł.

Podmiana tła na zdjęciu nagrobkowym na własne dostarczone przez klienta w cenie 59zł

Dodanie obwoluty złotej lub srebrnej do zdjęcia na pomnik w cenie 29zł

 

Podsumowanie

 

Ceny zdjęć na pomnik nagrobkowy są uzależnione od wielu czynników, takich jak jakość i rodzaj zdjęcia, rozmiar i materiał, indywidualne projekty oraz dodatkowe usługi. Przed dokonaniem wyboru warto zastanowić się z jakich usług będziemy korzystać i zwrócić uwagę na jakość i trwałość zdjęcia, które ma upamiętnić bliską osobę. Pamiętaj, że wartość emocjonalna i osobista jest równie ważna, jak cena.

Zdjęcia na pomnik nagrobkowy

20 kwietnia 2024
Pogrzeb to moment, który jest pełen wzruszeń, wspomnień i emocji. Dla wielu osób jest to także czas, w którym chciałoby się zatrzymać te chwile na zawsze. Jednym z nowych trendów,
11 kwietnia 2024
Porównanie dwóch formatów fotografii na pomniku: owalny czy prostokątny? Wybierz optymalny kształt zdjęcia na nagrobku. Kiedy decydujesz się na zamontowanie fotografii na nagrobku bliskiej osoby, jednym z najważniejszych wyborów jest
08 marca 2024
Wybór odpowiedniego zdjęcia na pomnik nagrobny może być trudnym zadaniem. Czy powinno to być zdjęcie kolorowe czy czarno-białe? Oto dylemat, przed którym często stajemy, gdy chcemy upamiętnić naszego bliskiego. Obie
Logo HQ Fotolab Zakład fotograficzny Wrocław
HQ Fotolab Zdjęcia nagrobkowe. Fotoporcelana na pomnik. Zdjęcia  na porcelanie. Wrocław.

CENNIK

ZAMÓW E-MAIL

Zdjęcia na pomnik cennik. Wrocław.  

Zdjęcia na pomnik nagrobkowy są coraz popularniejszym elementem w dziedzinie pamiątkowych tablic i pomników nagrobnych. Są to małe, trwałe obrazy, które można umieścić na grobie, aby upamiętnić zmarłego.

Kiedyś zdjęcia na pomnik nagrobkowy były rzadko spotykane, ale teraz są coraz częściej używane jako sposób na wyrażenie pamięci i uczczenie osoby zmarłej. Zdjęcia mogą przedstawiać portret zmarłej osoby, jej ulubione hobby, krajobraz, czy też inne szczególne momenty z jej życia.

Zdjęcia na pomnik nagrobkowy mają wiele zalet. Po pierwsze, pozwalają bliskim zachować wspomnienie zmarłej osoby w sposób bardziej osobisty. To pozwala rodzinie i przyjaciołom na odczuwanie więzi z zmarłym, nawet po jego śmierci.

 

Jak wybrać odpowiednie zdjęcie na pomnik nagrobkowy?

 

Przy wyborze zdjęcia na pomnik nagrobkowy ważne jest, aby wybrać takie, które najlepiej odzwierciedla osobowość i życie zmarłej osoby. Może to być jej ulubione zdjęcie, które kojarzy się z pozytywnymi wspomnieniami.

Ważne jest również, aby zdjęcie na pomnik było wydrukowane na trwałym materiale, który będzie odporny na warunki atmosferyczne. Dobrze jest skonsultować się z profesjonalistą, który pomoże w odpowiednim doborze zdjęcia i materiału.

Zdjęcia na pomnik nagrobkowy są pięknym sposobem na uczczenie i pamięć o zmarłej osobie. Mogą one przynieść poczucie spokoju i bliskości dla bliskich, którzy odwiedzają grób. To wyjątkowy sposób na wyrażenie miłości i szacunku wobec zmarłego.

 

Potrzebujesz usługi EXPRESOWEJ wykonania zdjęcia na pomnik nagrobkowy?

Dopłata do usługi  EXPRESS (do 4dni roboczych) w cenie 99zł

HQ Fotolab Płatności kartę w sklepie Wrocław

 

KONTAKT:

ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119  

(I piętro)  Hala Tęcza

54-129 Wrocław

tel.:      (+48) 731 755 377

e-mail: biuro@hqfotolab.pl

 

 

Pracujemy:

pn. - pt.     9:00 - 19:00

sobota      9:00 - 14:00

niedziela   NIECZYNNE

Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100  

Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.

© 2016-2024 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm

HQ Fotolab z Wrocławską Kartą Seniora
Zapłać Blikiem w HQ Fotolab
Zniżki na Nasz Wrocław
HQ Fotolab honoruje kartę Dużej Rodziny
Prorgam Nasz Wrocław MAX