UWAGA! Zmiana godzin pracy od pn-pt. 9:00-17:45
- płyty DVD zachowują lepszą jakość nagrań niż kasety VHS, które z czasem tracą na jakości nagranego materiału
- płyty DVD zajmują znacznie mniej miejsca i łatwiej je przechowywać
- płyty DVD pozwala na łatwiejsze odnalezienie wybranego fragmentu nagranego filmu
- płyty DVD możemy odtworzyć na dowolnym domowym odtwarzaczu DVD i Blu-Ray, komputerze, laptopie czy konsoli
- magnetowidy do kaset VHS-C się starzeją i psują. Brak jest części od ich naprawy lub naprawa magnetowidu przewyższa koszty zakupu nowego sprzętu
Zgrywanie kaset VIDEO odbywa się przy pomocy wyspecjalizowanego do tego celu sprzętu Pinnacle.Materiał zostanie zapisany w formacie DVD-Video, jest to podstawowy format DVD. Dzięki temu płyty bez problemu będą Państwo mogli odtworzyć na każdym komputerze oraz odtwarzaczu DVD.
Koszt przegrania 1 płyta DVD do 1h 20min filmu (jakość standardowa DVD) - 25zł/płytę
Koszt nagrania 1 płyta DVD do 60min filmu (jakość podwyższona HD) - 35zł/płytę
Usługę w całości wykonujemy na miejscu.
Nie odsyłamy kaset do przegrania w innym punkcie.
Filmy z wakacji lub ważne rodzinne uroczystości, śluby, komunie, chrzty, z czasem niszczeją lub znacznie pogarsza się ich jakość na starych kasetach VHS.Zachowaj swoje nagrania i wspomnienia zanim będzie ulegnę całkowitemu zniszczeniu.
Kopiujemy stare kasety VHS, VHS-C, miniDV na płyty DVD lub na pamięć USB pendrive
Płyty przez nas nagrane odtwarzane są na standardowym odtwarzaczu płyt DVD-Video. Format zapisu DVD-Video, jest to podstawowy format DVD. Dzięki temu płyty z nagranym materiałem bez problemu będą odtwarzane na każdym komputerze oraz odtwarzaczu DVD.
Pliki MPEG4 z pamięci USB odtwarzane są na większości współczesnych telewizorów, komputerach i innych urządzeniach multimedialnych.
UWAGA !! USŁUGA NIE JEST JUŻ DOSTĘPNA.
KONTAKT:
ul. Jerzego Bajana 1 lok. 119
(I piętro) Hala Tęcza
54-129 Wrocław
tel.: (+48) 731 755 377
e-mail: biuro@hqfotolab.pl
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
sobota 9:00 - 14:00
niedziela NIECZYNNE
Pierwsze we Wrocławiu autoryzowane Laboratorium Cyfowe pracujące w procesie suchym na Frontier S DX-100
Powierzone materiały i wykonane zamówienia przechowujemy do 3 miesięcy. Jeżeli zamówienie w tym czasie nie zostanie odebrane przez klienta to zostanie zutylizowane.
© 2016-2023 HQ Fotolab Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fujifilm